GündemManşet

MHP Sarıyer’den SAODER’e ziyaret

SARİYERGAZETESİ.COM – HABER MERKEZİ

Sarıyer Ordulular Derneği (SAODER), MHP Sarıyer İlçe Başkanlığı’nı ve 2. Bölge Milletvekili Adayı Cemal Çetin’i dernek merkezinde ağırladı.

Açılış konuşmasını yapan SAODER Başkanı Ali Yaman, 24 Haziran’da ülkemizin kritik bir seçime gireceğini belirterek “Sonucun ülkemiz adına hayırlı olmasını temenni ediyoruz” dedi. Yaman, “STK olarak kendi görev ve sorumlulukları çerçevesinde hareket ederek vatan ve bayrak sevgisi taşıyan tüm siyasi görüşleri derneğimizde ağırlayarak üyelerimiz ile buluşturuyor ve karşılıklı soru cevap şeklinde üyelerimizi bilgilendiriyoruz” diyerek katılan herkese teşekkür etti.

Bilgiç, “Derneklerin her zaman siyaset üstü kurumlardır”

MHP Sarıyer İlçe Başkanı Ünsal Bilgiç ise ziyaret programında şunları söyledi; “Bizleri bu güzel ortamda ağırladıkları için SAODER’e özellikle teşekkür ediyorum. Sarıyer Ordulular Derneği vizyonu açık bir dernek, devletinin yanında olan her siyasi görüşü derneğinde kabul ederek diğer STK’lara da örnek oluyor. Derneklerin her zaman siyaset üstü kurumlar olduğunun altını çiziyorum. 24 Haziran’da Ordulular’ın oyuna talibiz.”

MHP İstanbul 2. Bölge Milletvekili Adayı Cemal Çetin ise konuşmasına dernek başkanı ve yönetimine özellikle teşekkür ederek “Ben de bir STK başkanıyım. Bu STK’nın zorluklarını en iyi şekilde biliyorum. Yaptığınız işi kesinlikle küçümsemeyin” dedi.

Çetin, “Bu saatten sonra asla Türkiye’nin geri dönme şansı yoktur”

Partisinin seçim politikalarını üyeler ile paylaşan Çetin, eski parlementer sisteminde yaşanan sıkıntıları dile getirerek şunları söyledi; “Bu saatten sonra asla Türkiye’nin geri dönme şansı yoktur. MHP’nin Cumhurbaşkanı adayı Sn. Recep Tayyip Erdoğan’dır. Geçmişte Ahmet Davutoğlu zamanında ABD, Almanya ve diğer ülkeler ülkemizin Cumhurbaşkanına randevu vermezken başbakana randevu vermek istiyorlardı. Yeni sistemle inşallah bu sorunlar ve çift başlılık ortadan kalkmış oldu. Bu seçimin çok önemli olduğunun altını özellikle çiziyorum. Siz Ordulu hemşerilerimizden birlik ve beraberliğimizin devam etmesi, daha güçlü bir Türkiye ile yolumuza devam etmek için oylarınıza rakibiz.”

MHP İstanbul 2. Bölge Milletvekili Adayı Cemal Çetin katılan tüm üyelere teşekkür etti. Program karşılıklı soru cevap şeklinde devam ederek hatıra fotoğrafı çekinilmesiyle de son buldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir