GündemManşet

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Ümit Özdağ Sarıyer’de

Türk siyasetinin önemli isimlerinden İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul 2. Bölge Milletvekili Adayı Prof. Dr. Ümit Özdağ seçim çalışmaları kapsamında Sarıyerli vatandaşlarla buluştu. Özdağ’a vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

SARİYERGAZETESİ.COM – RUKİYE AY

Seçim çalışmaları kapsamında Sarıyer’de ziyaretler gerçekleştiren İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Ümit Özdağ’ın ilk durağı Büyükdere’deki seçim irtibat bürosu oldu. Özdağ buradaki ziyaretinin ardından beraberindekilerle Sarıyerliler Derneği’ne geçti. Sarıyerliler Derneği Başkanı Hayati Kaptanoğlu ve yöneticilerini ziyaret eden Özdağ bir süre sohbet etti. Özdağ daha sonra Kilyos’a geçerek kermes ziyaretinde bulundu.

Özdağ’a kermeste sevgi seli

Sarıyer Merkez’deki ziyaretinin ardından Kilyos’taki İstanbul İkinci El Festivali’ndeki kermese katılan Özdağ, kermesteki vatandaşlardan da çok yoğun ilgi gördü. Yüzlerce kişiyle tek tek el sıkışan ve seçimde destek isteyen Özdağ’a vatandaşlar, “Türkiye artık 24 Haziran’da yeni bir döneme başlasın. Bizi Ak Parti’den kurtarın” diye dert yandı. Vatandaşlar bol bol Özdağ ile hatıra fotoğrafları da çektirdi.

Özdağ’ın seçim gezisi sırasında İYİ Parti Sarıyer İlçe Teşkilatı ve milletvekili aday adayları Işıl Gözleveli, Pınar Şen ve Mustafa Yazıcı gibi  bazı milletvekili adayları da bırakmadı. Sarıyer Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Bekir Batu da Özdağ ile birlikte kermesteki programa katıldı. Özdağ burada Sarıyer Gazetesi’ne çok özel açıklamalarda bulundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir