GündemManşet

Recep Tayyip Erdoğan Sarıyer adayını Cumartesi günü açıklıyor

SARİYERGAZETESİCOM – HABER MERKEZİ

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti’nin yerel seçimlerdeki ilçe başkan adaylarının açıklanacağını duyurdu. Sarıyer adayının da içerisinde bulunduğu İstanbul’un 39 ilçesinin adayları 29 Aralık’ta kamuoyuyla paylaşılacak.

31 Mart yerel seçimleri için geri sayım hız kazanırken AK Parti’de il adaylarından sonra ilçe adayları için mesai yürütülüyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da geçtiğimiz hafta çalışmalarının bir bölümünü yerel seçim hazırlıklarına ayırdı. Erdoğan kendisine sunulan ilçe adaylarının belirlenmesi için hazırlanan raporları inceledi. Gerçekleştirilen son çalışmalarla birlikte AK Parti’nin ilçe adaylarıyla ilgili mesaisini yüzde 90 civarında tamamlandığı ifade edildi. Adayların açıklanması sonrasında belediye meclis adayları için hazırlıklar gerçekleşecek.

Sarıyer adayının da bulunduğu 39 ilçenin adaylarının isimlerinin 29 Aralık Cumartesi günü açıklanacağı öğrenildi. Program Sinan Erdem Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleştirilecek.

12 yorumlar

  1. Yıllardır chp yi destekledik aile olarak .bu düşüncemizi kararımızı metin poyraz ile değistirecegiz akp yi destekleyecegiz.metin baskan sariyerde halk icin parti icin emeklerinin karsiligini sariyere sunabilecek bir aday .tebrikler

  2. Sarıyer de evet destekleyeceksek en uygun aday metin poyraz gorunuyor .sarıyer yıllardır verdiği oyların karsılığını alamıyor bundan sonrası için koltuk sevdalıları lazım değil bizlere .sesimizi duyurabileceğimiz halktan biri olmalı bu aday

  3. Güzel sarıyerimizi tam anlamıyla yönetecek sevilen halk adamı her kesimin destekleyecegi
    Turizimci metin poyraz olmalı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir