GündemManşet

Saadet Partisi Milletvekili Adayı Gazi Kılıç’tan gazetemize ziyaret

SARİYERGAZETESİ.COM – HABER MERKEZİ

Saadet Partisi İstanbul 2. Bölge Milletvekili Adayı Muhammed Gazi Kılıç, Saadet Partisi Sarıyer Eski İlçe Başkanı Serdar Kılıç ve Sarıyer SKM Başkanı Binali Macit seçim çalışmaları kapsamında Sarıyer Gazetesi’ni ziyaret etti.

24 Haziran seçimine sayılı günler kala cumhurbaşkanı olarak genel başkanları Temel Karamollaoğlu’nu görmek isteyen Saadet Partililer de seçim çalışmalarına hız kazandırdı. Sarıyer Gazetesi’ni ziyaret eden Saadet Partisi İstanbul 2. Bölge Milletvekili Adayı Muhammed Gazi Kılıç, Genel Yayın Yönetmenimiz Bekir Batu ile 24 Haziran seçimleri ve Türkiye siyasetinin genel durumuyla ilgili sohbet ettiler.

Türkiye’deki 16 yıllık iktidarla toplumun geldiği noktadaki sorunlara dair çözüm önerileri de değerlendirildi. Sarıyer’in komşu ilçesi Beşiktaş’ta yürütülen seçim çalışmalarıyla ilgili de bilgiler verildi.

Muhammed Gazi Kılıç kimdir?

Saadet Partisi İstanbul 2. Bölge Milletvekili Adayı Muhammed Gazi Kılıç, 2010-2012 yılları arasında Saadet Partisi Sarıyer, 2016-2018 yıllarında da Beşiktaş İlçe Başkanlığı yaptı.

 

Daha fazla göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler