GündemManşet

Saadet Partisi semt pazarında vatandaşla buluştu

SARİYERGAZETESİ.COM – RUKİYE AY

İlgili Makaleler

Saadet Partisi Sarıyer İlçe Başkanı İsmail Demir ve beraberindeki partililer Saadet Partisi Genel Başkanı ve cumhurbaşkanı adayı Temel Karamollaoğlu’na destek için Sarıyer Merkez’de kurulan pazarda bir araya geldi.

Saadet Partisi’nden gelen kadın milletvekili adayları da pazar yerinde alışveriş yapan Sarıyerli vatandaşlarla bol bol sohbet etti. Saadet Partisi’nin Sarıyer Merkez’deki semt pazarındaki standını Saadet Partisi Genel Başkanı ve cumhurbaşkanı adayı Temel Karamollaoğlu’na destek vermek isteyen çok sayıda vatandaş ziyaret ederek güzel bir gelecek için iyi dileklerde bulundu.

Saadet Partili kadın milletvekili adaylarını semt pazarında görmekten büyük mutluluk duyan Sarıyerli kadınlar halkın yanında olacak adayları desteklemeye her zaman hazır olduklarını belirttiler.

Seçim sürecinde yürüttükleri çalışmalarla Sarıyer sokaklarına indikleri günden bu yana vatandaşlardan hep olumlu tepkiler aldıklarını söyleyen Saadet Partisi Sarıyer İlçe Başkanı İsmail Demir, güzel bir gelecek için çalışmaya devam edeceklerinin de altını çizdi.

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
>