GündemManşet

Saadet Partisi’nden Sarıyer Gazetesi’ne ziyaret

SARİYERGAZETESİ.COM – RUKİYE AY

Saadet Partisi Sarıyer İlçe Başkanı Av. İsmail Demir ve Saadet Partisi İstanbul 2. Bölge Milletvekili Adayı Selim Başpınar parti yöneticileriyle birlikte Sarıyer Gazetesi’ni ziyaret etti.

24 Haziran seçimlerinde cumhurbaşkanı olarak genel başkanları Temel Karamollaoğlu’nu görmek istediklerini belirten Saadet Partililer seçim çalışmalarına hız kazandırdı. Sarıyer Gazetesi’ni ziyaret eden Av. İsmail Demir ve beraberindekiler Genel Yayın Yönetmenimiz Bekir Batu ile 24 Haziran seçimleri ve Türkiye siyasetinin genel durumuyla ilgili sohbet ettiler.

Saadet Partisi İstanbul 2. Bölge Milletvekili Adayı olan Selim Başpınar da Türkiye ekonomisini ve gün geçtikçe artan geçim sıkıntısıyla ilgili konulara değinerek, siyaset tarihinde ilk kez Saadet Partisi’nin gerçekleştirdiği e-miting ile ilgili bilgiler verdi. Sosyal medyada çok etkili olduklarının altını çizen Başpınar, internet ortamında gerçekleştirdikleri mitinglere katılımın ve soruların da on binlerce kişiyi geçtiğini söyledi.

Selim Başpınar kimdir?

Saadet Partisi İstanbul 2. Bölge Milletvekili Adayı

Sarıyer Saadet Partisi İlçe Başkan Yardımcısı, 1978 yılında Sivas Suşehri’nde doğdu. Doğma büyüme Sarıyerli olan Başpınar, Kireçburnu Mahallesi’nde ikamet ediyor. İstanbul Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği Bölümü mezunu ve yaklaşık 20 senedir inşaat şirketlerinde yöneticilik yapıyor. Sarıyer Sivaslılar Derneği (SASİDER) yönetim kurulu üyesi. Sarıyer Yeşilay Vakfı’nın da kurucu yönetim kurulu üyesi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir