GündemManşet

Salih Bayraktar hızlı başladı

SARİYERGAZETESİ.COM – HABER MERKEZİ

AK Parti Sarıyer Belediye Başkan Adayı Salih Bayraktar, adaylığının açıklanmasının ertesi gününde hızla çalışmalarına başladı.

Adaylığının açıklanması Sarıyer’de büyük bir coşku yaratan Salih Bayraktar 31 Mart yerel seçimleri öncesinde çalışmalarına başladı. Yaşadığı Yenimahalle’de sokağa inen Bayraktar, esnaf ve vatandaşın sorunlarını dinledi ve destek istedi. Yaşlı, genç, çocuklar ve esnafın ilgisiyle karşılaşan Bayraktar, “Sarıyer sokaklarındaki bu güzel enerjiyle seçimi birlikte kazanıp Sarıyer’i el ele yöneteceğiz” mesajını verdi. Ardından Sarıyer Merkez mahalle esnaf ve vatandaşlarıyla bir araya gelen Salih Bayraktar Sarıyer’in geleceği için destek istedi.

Sarıyer Belediye Başkan adayı Salih Bayraktar, Tarabya minibüs durağını ziyaret etti. Minibüs esnafıyla bir araya gelip sorunlarını dinleyen Bayraktar, hayırlı işler ve bol kazançlar diledi. Tarabya Mahallesi taksi durağı esnafı da Belediye Başkan adayı Bayraktar’ı duraklarında ağırlayıp misafir ettiler.

Bayraktar, Rumeli Kavağı Spor Kulübü sporcu ve taraftarlarını başarı dileklerinde bulunarak deplasmanda oynayacakları karşılaşma için yolcu etti. Kendilerine başarı dileklerimizi iletti. Rumeli Kavağı esnaf ve vatandaşlarının yoğun ilgisiyle karşılaşan Salih Bayraktar soğuk ve yağışlı hafta sonunda çay içerek sohbet etti.

Daha fazla göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler