GündemManşet

SAODER kahvaltılı toplantıda buluştu

SARİYERGAZETESİ.COM – HABER MERKEZİ

Sarıyer Ordulular Derneği kahvaltılı toplantıda bir araya gelerek Aralık Ayı içerisinde yapılacak olan Olağan Genel Kurulun değerlendirmesinin istişaresini yaptı.

SAODER Başkanı Ali Yaman yaptığı selamlama konuşmasında üç yıldır sürdürdüğü dernek başkanlığı görevi sürecinde tüm üyelerin ve Ordulu hemşehrilerin her zaman yanında olduklarını, bu görevi başarıyla sürdürüp Genel Kurul’a getirdiklerini söyledi. ”Dernekler Siyaset Üstü kurumlardır” diyerek Ordu kimliği taşıyan tüm hemşehrilerinin yanında olacaklarını söyleyen Yaman yerel seçimlerde aday olacaklara da şimdiden başarılar diledi. Sarıyer’de Orduluların her geçen gün daha fazla güçlendiğini de dile getirdi.

ŞENEL DURAN HEMŞEHRİLERİNDEN DESTEK İSTEDİ

Yaklaşan yerel seçim sürecinin de konuşulduğu toplantıda CHP Sarıyer Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı olan Şenel Duran’da adaylığını açıklayarak hemşehrilerinden destek istedi. Ordef Ordu Dernekler Federasyonu Başkan Vekili Ali Ayan Sarıyer Ordulular Derneği’nin özellikle isim değişikliğinden sonra çıtasını yükselttiğini dile getirdi ve “Ordulular Sarıyer’de artık çok güzel işlere imza atıyorlar” diyerek SAODER Yönetimine teşekkür etti.

“SAODER, SARIYER’DE BAŞARILI ÇALIŞMALAR YAPIYOR”

AK Parti Sarıyer Yönetim Kurulu Üyesi Burhan Uzan yaptığı konuşmada birlik ve beraberliğimizin daim olması gerektiğini ifade ederek, “Bu konularda dernekler çok önemli rol alıyorlar. Sarıyer Ordulular Derneği’nin İstanbul’da ve Sarıyer’de başarılı çalışmalar yapıyor ve yeni kurulacak olan Yönetim Kurulu’nun daha güçlü kurulmasını arzuluyoruz” dedi.

Dernek yönetiminde yeni dönemle alakalı tek tek görüşlerinin alındığı toplantı hatıra fotoğrafıyla son buldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir