GündemManşet

SAODER’den AK Parti’ye ziyaret

SARİYERGAZETESİ.COM – RUKİYE AY

Sarıyer Ordulular Derneği (SAODER),  Ak Parti Sarıyer İlçe Başkanı Salih Bayraktar’ı Ak Parti Sarıyer İlçe Binası’nda ziyaret etti.

Ak Parti Sarıyer İlçe Başkanı Salih Bayraktar, SAODER Dernek Başkanı Ali Yaman ve beraberindekileri misafir etti. Bayraktar, kendisine kongre sonrası hayırlı olsun dileklerinde bulunan dernek yetkilileri ile toplantı odasında sohbet etti.

Ak Parti Sarıyer İlçe Binası’nda gerçekleştirilen toplantıda Sarıyer Ordulular Derneği Başkanı Ali Yaman gazetemize yaptığı açıklamada, “SAODER ve Ordu Dernekler Federasyonu olarak Ak Parti Sarıyer İlçe Başkanlığı’na farklı ilçelerden gelen federasyon ve dernek başkanlarımızdan oluşan grubumuzla bir ziyaret gerçekleştirdik. 1 Nisan’da Ak Parti Sarıyer İlçesi’nde kongre yapıldı. Başkanımıza hem bir hayırlı olsun demek için geldik. Sağ olsun dernek ve federasyon başkanlarımız da bizi kırmadılar ve bu ziyarete hepsi geldiler” dedi.

“Sarıyer’de siyaset üstü dernekçilik yaparak birleştirici olmak istiyoruz”

Yaman, Sarıyer’de derneklerin önemli bir yerde olduğunu belirterek “Malum gündemimiz seçim. 24 Haziran’da yapılacak seçimde de başarılar dileyeceğiz. Biz dernek olarak siyaset üstü bir dernekçilik yapıyoruz. Buna dikkat ediyoruz. Geçen hafta CHP grubunu derneğimizde ağırladık. Önümüzdeki hafta MHP grubunu derneğimizde ağırlayacağız. Sarıyer’de ziyaretlerimiz sürecek. Sivil toplum kuruluşlarının yapmak istediğimiz biliyorsunuz zor şartlardan geçiyoruz. Bir sivil toplum kuruluşuna birleştirici olarak çok iş düşüyor. Biz birleştiriciliği yapmak istiyoruz aslında. Yani çünkü bu derneklerin programlarında bir araya geliniyor. Aslında Sarıyer’de bu önderliği yapmak istiyoruz. SAODER olarak amacımız budur.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir