GündemManşet

Sarıyer Belediyesi Kamu Personeli alım ilanı yayımladı

SARİYERGAZETESİ.COM – HABER MERKEZİ

Sarıyer Belediyesi yayımladığı bir ilanla ilgili birimlerinde görevlendirilmek üzere personel alımı yapacağını duyurdu. Sarıyer Belediyesi tarafından yayımlanan ilanda çok sayıda pozisyonda alım yapılacağı ilan edilirken adaylardan KPSS şartı talep edilmediği belirtildi.

Sarıyer Belediyesi personel alımları için iki farklı ilan yayımladı. Yayımlanan ilanların ilkinde yer alan açık kadrolar arasında İngilizce Öğretmeni, Sınıf Öğretmeni, Satranç Eğitmeni, Müzik Eğitmeni, Yardımcı Personel, İngilizce
Branş Eğitmeni, Yaratıcı Drama Branş, Müzik Branş Eğitmeni, Görsel Sanatlar Branş Eğitmeni, Yönetici ve Yardımcı Öğretmen bulunuyor.

Belediye tarafından yayımlanan ikinci alım ilanında ise Posta Aracı Şoförü, Kamyon Tankeri Şoförü ve Süpürme İşçisi alımı yapılacağı ilan edildi.

BAŞVURU KOŞULLARI

Söz konusu alım ilanına başvuru yapacak adayların Sarıyer Belediyesi tarafından belirlenen tüm başvuru koşullarını sağlaması gerekiyor. Başvuru koşulları sağlanmadan yapılan başvurular geçersiz sayılacak. Adayların ilanlara son başvuru tarihi 10 Ağustos’a kadar şahsen başvurmaları gerekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir