GündemManşet

Sarıyer Belediyesi’nde personel alımı yapılacak

SARİYERGAZETESİ.COM – HABER MERKEZİ

Sarıyer Belediyesi, belediyenin bazı birimlerine personel alımı yapacağını duyurdu. Başvurular belediye binasında yer alan İŞKUR birimine yapılacak.

Sarıyer Belediyesi, 143 personel alımı gerçekleştirileceğini resmi internet sitesinden duyurdu. Destek Hizmetleri Müdürlüğü’ne 29 personel alınacak. Bunların 25’i güvenlik personeli, 3’ü elektrikçi, 1’i motosiklet şoförü olacak. Kentsel Tasarım Müdürlüğü bünyesinde de 1 şehir plancısı alımı yapılacak. Temizlik İşleri Müdürlüğü birimine, 10 şoför, 34 süpürme işçisi, 1 kaynakçı alınacak. Veteriner İşleri Müdürlüğü’ne de 5 büro elemanı, 3 veteriner hekim, 5 veteriner tekniker/teknisyen, 17 sahada hayvan toplama ve ilaçlama ekibi, 6 güvenlik personeli, 1 temizlik personeli alınacak.  20 park temizlik görevlisi alınacak Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nün ise 2 marangoz, 1 elektrikçi, 1 kaynakçı, 1 su tesisatçısı, 2 boyacı, 2 inşaat ustası, 20 park temizlik görevlisi ihtiyacının olduğu ve bu alanlarda alımın yapılacağı belirtildi. Emlak İstimlak Müdürlüğü için ise 1 harita teknikeri işe alınacak.

Başvurular ile ilgili detaylar Sarıyer Belediyesi’nin internet sitesinde şu şekilde yer alıyor:

 

Bir yorum

  1. Seçim Zaman’ı iyi bir slogan üç tapu daha sonra ki seçimlerde de tapuları dağıtıyoruz şimdi ise Sarıyer belediyesi personel alıcak yandaşda haber edecek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir