GündemManşet

Sarıyer Emniyet Müdürü Ercan Çamırcı: “Sarıyer’de canlı bomba yakalandı iddiası yalan! Vatandaşımız bu dedikodulara inanmasın”

SARİYERGAZETESİ.COM- ÖZEL HABER

Sarıyer bu sabahtan itibaren “canlı bomba” dedikodusuyla sarsılıyor. Sokakta pek çok yerde vatandaşlar ve esnaf arasında yayılan dedikodulara göre “Sarıyer’de polis canlı bomba yakaladı”. Sarıyer Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Bekir Batu, sokakta konuşulan bu iddiayı Sarıyer İlçe Emniyet Müdürü Ercan Çamırcı‘ya sordu.

ÇAMIRCI: “NE SARIYER’DE NE İSTANBUL’DA BÖYLE BİR OLAY YOK”

Deneyimli ve başarılı Emniyet Müdürü Çamırcı konuyla ilgili olarak gazetemize şu açıklamayı yaptı: “Sarıyer’de canlı bomba yakalandığı şeklinde bize de ulaşan bir dedikodu var. Bu dedikoduyu kimler çıkarmış henüz bilmiyoruz. Ancak bu olay doğru değil, ne Sarıyer’de ne de İstanbul genelinde şuan böyle bir olay söz konusu değil. Birileri kasıtlı olarak vatandaşlar arasında endişe yaratmak istiyor. Kimse bu dedikoduya inanmasın. Biz zaten her çalışmamızı vatandaşlarımıza büyük bir şeffaflık içinde paylaşıyoruz. Halkımız polisine ve devletine güvensin. Sarıyer’de tüm vatandaşlarımız huzur içinde yaşamaya devam etsinler”

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir