GündemManşet

Sarıyer Spor Kulübü’nden geleneksel balo

SARİYERGAZETESİ.COM – HABER MERKEZİ

Sarıyer Spor Kulübü’nün her yıl düzenlenen geleneksel balosu Bahçeköy’deki Korupark’ta seçkin bir davetli topluluğunun katılımıyla gerçekleştirildi.

Korupark’taki yoğun katılımlı programın açılış konuşmasını Sarıyer Spor Kulübü Başkanı Saffet Akkoyun yaptı. Akkoyun, Sarıyer Spor Kulübü’nün başarısı için kulüp yönetimiyle birlikte çalışmalarını sürdürdüklerini söyledi. Sarıyer Kaymakamı Gürsoy Osman Bilgin ise, Sarıyer için çok önemli bir değer olan Sarıyer Spor Kulübü’ne başarılarının devamını diledi.

Ferhat Göçer şarkılarını Sarıyer için söyledi

Ferhat Göçer sahne aldığı gecede birbirinden güzel ve unutulmayan şarkılarıyla davetlilere keyifli anlar yaşattı. Ferhat Göçer’in ardından İrem Derici sahne aldı. Derici hareketli parçaları ile dinleyicileri coşturdu.

Birlik ve beraberlik pekiştirildi

Sarıyer Spor Kulübü, Sarıyerlileri her yıl bir araya getirdiği balolarıyla Sarıyer’de birlik ve beraberliği bir kez daha pekiştirdi. Programa Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Sarıyer Kaymakamı Gürsoy Osman Bilgin, CHP Sarıyer İlçe Başkanı Sevim Yalınkılıç, AKP İlçe Başkan Yardımcısı, sivil toplum kuruluşları temsilcileri, muhtarlar, Sarıyer Spor Kulübü Yönetim Kurulu ve kulüp üyeleriyle bu sezon takım kadrosunda bulunan futbolcular ve taraftarlar katıldılar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir