GündemManşet

Sarıyer’de 23 Nisan kutlaması

SARİYERGAZETESİ.COM – RUKİYE AY 

Mustafa Kemal Atatürk’ün çocuklara armağanı ve ulusal egemenliğimizin temellerinin atıldığı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Sarıyer Merkez’de Atatürk Anıtı önünde gerçekleştirilen çelenk sunma töreniyle kutlandı.

Törene, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç ve başkan yardımcıları, Sarıyer Kaymakamı Gürsoy Osman Bilgin, Sarıyer İlçe Müftüsü Oğuzhan Kadıoğlu, CHP Sarıyer İlçe Başkanı Sevim Yalınkılıç, AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Salih Bayraktar, İYİ Parti Sarıyer İlçe Başkanı Cengiz Tamer, Türk Kadınlar Birliği Sarıyer Şube Başkanı Hülya Demir, Atatürkçü Düşünce Derneği Sarıyer Şube Başkanı Fahrettin Serdaroğlu, CHP Sarıyer Meclis Üyesi Aysin Akyıldız Günen, Sarıyer Sivaslılar Derneği Başkanı Ali Genç, CHP Sarıyer Meclis üyeleri, Sarıyer’deki sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve Sarıyer protokolünden çok sayıda isim katıldı.

Sarıyer’deki program çelenk sunma ile başladı. İlçe protokolü ve sivil toplum kuruluşlarının çelenklerini sunmasının ardından program sona erdi.

Sarıyer’de aralıksız süren etkinliklerle büyük bir coşkuyla yaşanan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda gerçekleştirilen tören sonunda çocuklar ellerinde bayraklarla coşkuyla heyecanlarını paylaştılar.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir