GündemManşet

Sarıyer’de cevabı merak edilen soru: AK Parti’nin Sarıyer adayı Şems Çakıroğlu mu Ahmet Misbah Demircan mı olacak?

SARİYERGAZETESİ.COM- ÖZEL HABER

“AK Parti’nin Sarıyer Belediye Başkan adayı kim olacak” sorusu giderek cevabına yaklaşıyor. Siyasi kulislere yansıyan bilgilere göre adaylık yarışı Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan ile Şems Çakıroğlu arasında yaşanıyor.

BAYRAKTAR: “KİŞİSEL MAKAM DERDİNDE DEĞİLİM”

AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Salih Bayraktar’ın “Ben partimin neferiyim, adaylık konusunda ısrarım yok. Tek amacımız teşkilatımızla birlikte el ele verip Sarıyer’i almak. Kişisel mevki peşinde değilim, önce partim ve davam” diyerek üst yönetime görüş belirttiği konuşuluyor. Böylece AK Parti’deki yarışın Demircan ile Şems Çakıroğlu arasında devam ettiği öğrenildi. Sarıyer Gazetesi’ne ulaşan bazı özel bilgilere göre adaylık yarışında ibrenin Çakıroğlu’na döndüğü ifade ediliyor. Ancak Sarıyer’de adayın kim olacağı bizzat Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yapacağı açıklamayla kamuoyuna duyurulacak.

CHP CAMİASI DEMİRCAN’I ADAY GÖRMEK İSTİYOR

Bu arada hemen belirtelim AK Parti’deki adaylık yarışı sadece AK Parti içinden değil aynı zamanda belediye ve CHP camiası tarafından da büyük bir merakla yakından takip ediliyor. CHP camiası, AK Parti adayının bölgeyi çok iyi bilmemesinden dolayı Ahmet Misbah Demircan olmasını istiyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu