GündemManşet

Sarıyer’de de emekliler Deniz’de mutlu!!

Denizbank Sarıyer Şube Müdürü H. Taner Tezer, banka olarak müşterilerine sundukları hizmetler hakkında gazetemize açıklamalarda bulundu. Tezer, Denizbank’ın özellikle emeklilere sunduğu kampanyaları da anlattı.

SARİYERGAZETESİ.COM- HABER MERKEZİ

Denizbank Sarıyer Şube Müdürü H. Taner Tezer gazetemize şunları söyledi; “Emekli maaşını Denizbank’a taşıyan emeklilerimize 450 TL’na varan promosyon sunmaktayız. Promosyon ödemeleri otomatik ödeme veren Emekli Sandığı emeklilerimizde 550 Tl ‘na varan tutardadır. Emeklilerimize sunduğumuz hesap işletim ücreti muafiyetinin yanında şubelerimizde öncelikli hizmet almaktadırlar. Emeklilerimiz Türkiye’de 5,500’ü aşkın DenizBank ve PTT ATM’sinden maaş çekme ve hesap bakiyesi sorgulama vb. hizmetlerden  “ücretsiz” olarak yararlanmaktadır. Bunun yanında İnternet Şubesinden EFT/Havale “ücretsiz” olması, Telefon Bankacılığı’na “öncelikli ve hızlı erişim” imkanı ve Kiralık kasa kullanımında “% 25 indirim” uygulanması gibi birçok ayrıcalığa sahip olmaktadırlar.

TRANSFER KREDİSİ İMKANI SUNUYORUZ

Kredi ihtiyacı olan emeklilerimize faiz oranı ‘‘indirimi‘‘ uygulanmaktadır. Aylık ya da 3 ayda 1 maaş alanlara özel vadelendirme imkanı olan “Emekli Kredisi” ürünümüzün yanında Tüm kredi borçlarınızı tek bir yerde toplamak için size özel taksit ve vade avantajlarıyla “Transfer Kredi” olanağı sunulmaktadır.

Birikimlerini değerlendirmek isteyen emeklilerimizi de unutmadık; Emekli müşterilerimizin ‘‘Vadeli Mevduatlarına’’ özel faiz oranları uyguluyoruz. ‘‘Ara Dönem Ödemeli Artan Faizli Mevduat’’ ile vade sonu gelmeden belirlenen ara dönemlerde düzenli faiz geliri imkanı sağlıyoruz. Altın yatırımı düşünene emeklilerimize de ‘‘Altın Biriken Hesap’’ ile aylık ya da üç aylık sürelerde düzenli altın yatırımı olanağı sunulmaktadır.  ‘‘Mevduat Biriken Hesap’’ ile kredi kartı veya vadesiz mevduat hesabından talimat ile uzun vadeli düzenli yatırım yapabilmektedirler.

DENİZBANK ŞUBEMİZE BEKLİYORUZ

Emeklilerimize özel olarak sunduğumuz Emekli Bonus kart ile; Daha düşük faiz oranları ile uygun vadelerde taksitli nakit avans sağlanabilmektedir. Kredi kartından verilecek Elektrik, kira, doğalgaz, su, telefon ve market harcamalarınızda indirim kampanyaları, Fatura, kira, aidat gibi düzenli ödemelerinizde masraf muafiyeti ve Anlaşmalı üye iş yerlerinden indirimli alışveriş imkanı sunulmaktadır. Asistans Hizmetleri ( Su, Elektrik tesisat arızaları, anahtar kaybı, cam kırılması vb. hizmetler) de kart ile birlikte emeklilerimize tanınan ayrıcalıkların sadece bir kısmıdır. Detaylı bilgilendirme için emeklilerimizi Denizbank Sarıyer şubemize bekliyoruz.

Emeklilerimize Hürmetlerimizle… Destekleriniz için şimdiden teşekkür ederiz…

Saygılarımızla…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir