GündemManşet

Sarıyer’de dolu önlemleri boşa çıktı!

SARİYERGAZETESİ.COM – HABER MERKEZİ

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün İstanbul için yaptığı dolu yağışı uyarısının ardından Sarıyerli vatandaşlar araçları için önlem aldı. Ancak beklenen yağışın gerçekleşmemesi dolu önlemlerini boşa çıkardı.

Sarıyer’de vatandaşlar yol kenarına park ettikleri araçlarının üzerini evlerinden getirdikleri halı, kilim, battaniye, yorgan ve karton ile örtmeye çalıştı. Dün gün boyu sosyal medyada da sıkça rastlanan ilginç görüntüler Sarıyer’de de yaşandı.

Ancak meteorolojik uyarının ardından beklenen dolu yağışı gerçekleşmedi. Vatandaşların araçları için aldıkları tebessüm ettiren önlemleri sonuçsuz kaldı.

Yağış uyarısı var

İstanbul yağmurlu bir güne uyanırken sabah saatlerinde yoğun sis etkili oldu. Uzmanlar sel baskınlarına karşı uyardı. Akşam saat 18.00’da yağışlar tekrar başlayarak gece 23.59’a kadar sürecek.

Daha fazla göster

Bir yorum

  1. Boşa çıkması daha iyi değil mi insanlar ne güzel önlemlerini yağsada yağmasa da almış birde sonuçsuz kaldı diyorsunuz dolunun Zara’ları sadece araçlardan değil insanı yaralaması evlere meyvelere zarar vermesi de oluyor Allahtan gelenin önününe geçilmez. Ama sizin zihniyet algılaması çok zor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler