GündemManşet

Sarıyer’de Leman Sam “rüzgarı” esecek

SARİYERGAZETESİ.COM – RUKİYE AY

Sarıyer Belediyesi tarafından düzenlenen Ramazan etkinlikleri kapsamında Sarıyer, değerli bir sanatçıyı konuk edecek. Birbirinden güzel unutulmayan şarkılarıyla Leman Sam İstinye Tersane Alanı’nda sahne alacak.

Sarıyer Belediyesi’nin her yıl olduğu gibi bu yıl da dopdolu geçen Ramazan etkinlikleri Sarıyerliler tarafından oldukça ilgiyle karşılanıyor. Ramazan ayı boyunca her gün farklı bir mahallede kurulan iftar sofraları Sarıyerli vatandaşların bir araya gelmesini sağlıyor. İftar sonrası gerçekleştirilen konserler ve etkinliklerde ise alanlar dolup taşıyor.

Yarın akşam (25 Mayıs Cuma) saat 22:00’de İstinye Tersane Alanı’nda sahne alacak olan Leman Sam herkesin yıllardır dilinden düşmeyen şarkılarını bu kez Sarıyerliler için seslendirecek. “Rüzgar”, “Gül Güzeli”, “Gönül”, “Aşkımdan Vazgeçme”, “Kıyamam Sana” gibi vazgeçilmez ve unutulmayan Leman Sam şarkıları Ramazan etkinlikleri kapsamında bu kez Sarıyer’de söylenecek. Ücretsiz açık hava konserine binlerce Sarıyerli vatandaşın katılması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir