GündemManşet

Sarıyer’de Muhtarlar Günü kutlandı

SARİYERGAZETESİ.COM – RUKİYE AY 

Sarıyerli muhtarlar 19 Ekim Muhtarlar Günü’nde düzenlenen törende bir araya geldi.

Sarıyerli Muhtarlar 19 Ekim Muhtarlar Günü’nü Sarıyer Merkez’de İlçe protokolüyle birlikte Atatürk büstüne çelenk bırakarak kutladı. İlçe protokolden önemli isimlerin bir araya geldiği kutlama, Atatürk büstüne çelenk bırakılmasının ardından sona erdi.

Törene Sarıyer Belediyesi Meclis Başkan Vekili Hüseyin Coşkun, belediye başkan yardımcıları, CHP Sarıyer İlçe Başkanı Sevim Yalınkılıç, AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Salih Bayraktar, MHP Sarıyer İlçe Başkanı Ünsal Bilgiç, Sarıyer Müftüsü Oğuzhan Kadıoğlu, meclis üyeleri, Sarıyer Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Sarıuçak, mahalle muhtarları ve belediye birim müdürleri katıldı.

“Muhtarlarımızın her daim yanındayız”

Sarıyer Kaymakamı Gürsoy Osman Bilgin, Sarıyer’in mahallelerine emek veren değerli muhtarların gününü kutlayarak “Sarıyer için el ele vererek her zaman olduğu gibi muhtarlarımızla çalışmalarımızı yapıyoruz. Muhtarlar mahallelerdeki en önemli temsilcilerdir. Bizlerin en yakın çalışma arkadaşlarıdır. Sarıyer’imizde 38 muhtarımız var her biri birbirinden kıymetli gayretli ve çalışkan arkadaşlarımız. Sarıyer’imize hizmet getirme konusunda da her daim ellerini taşın altına koyuyorlar. Muhtarlarımızın gününü tebrik ediyor ve çalışmalarında başarılar diliyorum. Her daim yanlarında olduğumuzu belirtiyorum. Önümüzdeki yerel seçim sonrası belki bazı muhtar arkadaşlarımız aramızda olmayacaklar” diye konuştu.

Törenin sona ermesinin ardından AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Salih Bayraktar’ın daveti üzerine Sarıyer Kaymakamı Gürsoy Osman Bilgin ile birlikte Sarıyer Spor Kulübü bahçesinde bir araya gelen muhtarlar çay içerek bir süre sohbet etiler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir