GündemManşet

Sarıyer’de Salih Bayraktar coşkusu

SARİYERGAZETESİ.COM – HABER MERKEZİ

AK Parti’den Sarıyer Belediye Başkanlığı için aday olarak açıklanmasının ardından Sarıyer’e gelen Salih Bayraktar ilçe binası önünde büyük bir coşkuyla karşılandı.

AK Parti Sarıyer Belediye Başkan Adayı Salih Bayraktar, Sinan Erdem Spor Salonu’nda düzenlenen aday tanıtım toplantısında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından isminin açıklanmasının ardından Sarıyer’e geldi. Yoğun yağışa rağmen coşkulu kalabalık ve partililer tarafından AK Parti Sarıyer İlçe Binası önünde karşılanan Bayraktar, “Gecemizi gündüzümüze katacağız ve vatandaşımıza gerçekleri anlatacağız. Ne pahasına olursa olsun, seçimi kaybetmek pahasına olsa bile yalan ve iftira siyaseti yapmayacağız” dedi.

“Sarıyerli seçmen kararını doğru vermelidir”

Seçimlere çok kısa bir süre kaldığının da altını çizen Bayraktar, ilçe binasında gerçekleştirdiği konuşmasında, “Sarıyerli seçmen kardeşlerime sesleniyorum. 31 Mart’taki yerel seçimlerde oy vereceğiniz adayda şu vasıfları aramalısınız. Bu aday yerli mi, değil mi? Terör örgütleriyle bağlantısı var mı, yok mu? İtibarlı mı, itibarsız mı? Güvenilir mi, güvenilmez mi? Samimi mi, rol mü yapıyor? Çalışkan mı, tembel mi? Bu saydıklarım benim için de geçerli. Beni de böyle değerlendirsinler. Bunlara bakıp, ondan sonra kararınızı vermelisiniz” dedi.

Kendisiyle hatıra fotoğrafı çekinen Sarıyerlilere “Birlikte çalışıp, birlikte kazanacağız” mesajı veren Bayraktar’ı program süresince ailesi de yalnız bırakmadı. Eşiyle birlikte ilçeye gelen Salih Bayraktar yoğun ilgi karşısında Sarıyer için heyecanının daha da arttığını ve seçim günü için çalışmalarının hızla süreceğini ifade etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir