GündemManşet

Sarıyer’den Kırklareli’ye yardım eli… Şükrü Genç talimat verdi, Dr. Ali İrfan Bilboğa müdahale etti

SARİYERGAZETESİ.COM – HABER MERKEZİ

Kırklareli’nde rahatsızlanan Sarıyerli balıkçı Haluk Kantarcıoğlu, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’in, Sağlık İşleri Müdürü Dr. Ali İrfan Bilboğa’ya talimat vermesi üzerine Sarıyer’e getirilerek tedavi altına alındı.

Sarıyer’de sağlık konusunda başarılı çalışmalar yaparak Sarıyerlilerin hep yanında olan Sarıyer Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü örnek bir müdahale daha yaptı. Birçok sağlık sorunu olan ve Kırklareli’ye gittiğinde orada rahatsızlanan Sarıyerli balıkçı Haluk Kantarcıoğlu, Sarıyer’de tedavi altına alındı. Ailesi ve akrabaları tarafından sahip çıkılmayan balıkçıyla, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’in talimat vermesi üzerine harekete geçen Sarıyer Belediyesi Sağlık İşleri Müdürü Dr. Ali İrfan Bilboğa ilgilendi. Hasta Kırklareli’ye gönderilen Sarıyer Belediyesi’nin ambulansıyla Sarıyer’e getirildi.

Dr. Ali İrfan Bilboğa, hastayla yakından ilgilendi

Sarıyer Belediyesi Sağlık İşleri Müdürü Dr. Ali İrfan Bilboğa, Sarıyer’e getirilen hastanın İstinye Devlet Hastanesi’ne götürülmesi sırasında da yanından ayrılmadı. Akrabaları ve ailesi tarafından sahip çıkılmayan hastayı bir an olsun yalnız bırakmayan Sarıyer Belediyesi Sağlık İşleri Müdürü Dr. Ali İrfan Bilboğa ve ekipleri yolda ilk müdahalelerin ardından hastayı İstinye Devlet Hastanesi yoğun bakım servisine götürdü.

Şükrü Genç’in talimatıyla hasta Sarıyer’e getirildi

Sarıyer’de sağlık konusunda duyarlı çalışmalarıyla tanınan ve sevilen Sarıyer Belediyesi Sağlık İşleri Müdürü Dr. Ali İrfan Bilboğa konuyla ilgili Sarıyer Gazetesi’ne yaptığı açıklamada; “Şükrü Genç’in talimatı üzerine hemen harekete geçtim. Ambulansımız Kırklareli’ye giderek Sarıyerli balıkçıyı oradan aldı. Çalışmaktan her zaman gurur duyduğum ekibimizle Sarıyer’de olduğu gibi şehir dışına da yardım elimizi uzatmış olduk. Sağlık çok önemli ve sağlığın yerini gerçekten hiçbir şey tutmuyor. Hastamız İstinye Devlet Hastanesi yoğun bakım servisinde tedavi görmektedir” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir