GündemManşet

Sarıyer’in muhtarlarından Akkaya’ya ziyaret

SARİYERGAZETESİ.COM – RUKİYE AY

Sarıyer’in mahalle muhtarları, Sarıyer S.S. 19. Nolu İstanbul İli Sarıyer İlçesi Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanlığı’na seçilen Hakan Akkaya’yı ziyaret etti.

Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen seçimle yönetime gelen Hakan Akkaya ve ekibi Sarıyer’de minibüslerle ilgili çalışmalara hızla başladı. Başkan Akkaya, Sarıyer’de minibüslerle ilgili yaşanan her türlü sorunla yakından ilgileniyor.

Genel Yayın Yönetmenimiz Bekir Batu’nun da özel davetli olduğu muhtarlar tarafından Sarıyer Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi’ne gerçekleştirilen ziyarette; Sarıyer Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Sarıuçak, Büyükdere Muhtarı Ali Yazıcı, Demirciköy Muhtarı Nebahat İmamoğlu, Pınar Mahallesi Muhtarı Ayhan Yılmaz, Tarabya Muhtarı Refet Üstün, Yenimahalle Muhtarı Ahmet Çınar, Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Nevzat Aktan, İstinye Muhtarı Recep Alkan, Kilyos Muhtarı Ahmet Turgut Serdarlı, Sarıyer Merkez Mahallesi Muhtarı Sinan Yüksel yer aldı.

Muhtarlar mahallelerindeki sorunları anlattı

Muhtarlar Başkan Hakan Akkaya ile sohbet ederek vatandaşların mahallelerinde minibüslerle ilgili kendilerine ilettikleri sorunları da dile getirdiler. Akaya, yönetim ekibiyle birlikte sosyal medya hesabı Facebook’ta oluşturdukları “Beşiktaş Sarıyer Minibüsleri” sayfasından da kısaca bahsederek burada güncel olarak paylaşımlar yapıldığını söyledi. Muhtarlar kooperatif tarafından hazırlanan öğle yemeği sofrasında bir araya geldi.

Akkaya, “Sarıyer’in muhtarları bizim arkamızda”

Sarıyer S.S. 19. Nolu İstanbul İli Sarıyer İlçesi Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Hakan Akkaya gazetemize yaptığı açıklamada; “Muhtarlarımıza ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Bizleri onurlandırdılar. Sarıyer’in muhtarları bizim arkamızda. Hep birlikte Sarıyer için güzel çalışmalar olacak. Eski Boğaz hattını hatırlayanlar bilirler. Önceden burada herkes aileydi. Minibüslerle hiçbir sorun olmadan yolculuk edilirdi. Biz o günleri özledik. İnşallah o günlere hep birlikte geri döneceğiz. Bizim için en önemlisi halkımızı arkamıza almaktır. Ben bunun gereğini her zaman yapacağım” şeklinde konuştu.

Öneri ve şikayetler yetkililere ulaşıyor

Ayrıca öneri ve şikayetler için de WhatsApp ile mail adresi oluşturuldu. Minibüslere asılan bu duyurularla vatandaşlar yaşadıkları herhangi bir sorunu anında bildirebiliyor.

Öneri ve şikayetleriniz için

Facebook: Beşiktaş Sarıyer Minibüsleri

whatsApp Hattı: 0506 770 18 10

e-mail: ss19nolusikayet@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir