GündemManşet

Sarıyerli milletvekili AK Partili Fatma Benli evlendi!

SARİYERGAZETESİ.COM- HABER MERKEZİ

Sarıyer’in tanınmış esnaflarından Reşitpaşa’daki Damla Pastanesi’nin sahibi Kastamonulu Nuri Benli‘nin kızı AK Parti İstanbul Milletvekili Avukat Fatma Benli dünya evine girdi. Bir süre önce bürokrat Uğur Yalçın ile nişanlanan Benli’nin nikah şahidi, evlilik için ‘Fazla uzatmayın’ diyen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan oldu.

NİKAH ŞAHİDİ CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN

Benli ile Yalçın’ın bir otelde gerçekleşen nikah töreninde, çiftin nikahını Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna kıydı. Törene eşi Emine Erdoğan ile katılan Erdoğan, çiftin nikah şahitliğini yaptı. Nikah töreninde TBMM Başkanı İsmail Kahraman, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba ile Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu da yer aldı.

BENLİ’DEN CUMHURBAŞKANI ERDOĞANLI PAYLAŞIM

Erdoğan, çiftin nişan yüzüğünü takarken ‘Fazla uzatmayın’ talimatı vermişti. Benli de sosyal medyadan paylaştığı bir mesajda “Bir ülkenin Cumhurbaşkanını düşünün 80 milyonluk koca bir ülkeyi bıraktım bütün dünyanın derdiyle uğraşsın, sonra o kadar işinin arasında siz kendi hayatınız ile ilgili mutlu bir haberi paylaştığınızda size de vakit ayırsın. Türkiye’den başka bir ülkede olabilir mi böyle bir şey” demişti.

Sarıyer Gazetesi olarak Fatma Benli’ye ve müstakbel eşi Uğur Yalçın’a bir ömür boyu mutluluklar dileriz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir