GündemManşet

ŞEBİNKARAHİSARLI BAŞARILI İŞ ADAMI BİLAL KAHRAMAN, BAYRAMPAŞA BÖLGESİNİN EN BÜYÜK KIRTASİYE MARKETİNİ AÇTI

SARİYERGAZETESİ.COM- HABER MERKEZİ

Şebinkarahisar camiasının sevilen, sayılan isimlerinden girişimci iş adamı Bilal Kahraman, Bayrampaşa’da yönetim kurulu başkanı olduğu Kahraman Group bünyesinde kırtasiye, oyuncak, ambalaj ve hediyelik eşya satışının yapılacağı yeni iş yerinin açılışı; Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Bayrampaşa Belediye Başkan yardımcıları, Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneği Başkanı Mehmet Şimşek, İstanbul Bayrampaşa Giresunlular Derneği Başkanı Tülay Tahmaz, Giresun Medya Platformu Başkanı Sadi Toygar, İş adamları, sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve davetlilerin katılımı ile gerçekleşti.

AÇILIŞ KURDELESİNİ ŞÜKRÜ GENÇ KESTİ

Uzun yıllar kırtasiye sektöründe toptan ve perakende şekilde faaliyet gösteren Kahraman Group, Bölgenin en büyük kırtasiye marketini Bayrampaşa’ya kazandırdı. Zengin ürün çeşidi ve uygun fiyatlarıyla dikkat çeken Ofis, Kırtasiye, Bilgisayar sarf malzemeleri, oyuncak ve temizlik malzemelerinde son derece iddialı… Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, açılış kurdelesini hep birlikte keserek yaptığı konuşmada hayırlı olması temennileri bol, bereketli kazançlar diledi.

18 YILDIR SEKTÖRDEYİZ

Başkan Genç, uzun bir süre sohbet ederek bulunduğu açılışta, marketi gezerek torunları için oyuncak alışverişi yaptı. İşletme sahibi Bilal Kahraman, 2000 yılından beri sektörde olduklarını belirterek, “Uzun yıllar bu alanda Kahraman Grup olarak hem perakendeci hem de toptancı olarak faaliyetlerimizi sürdürdük. Farklı mağaza konseptimiz ve güler yüzlü hizmet anlayışımızla son derece iddialıyız. Değerli halkımız, başta kırtasiye ve ofis malzemeleri olmak üzere, her türlü sınavlara oyuncak ,hediyelik eşya ve temizlik malzemelerini mağazamızda bulabilirler. “

AMACIMI LAF ÜRETMEK DEĞİL, İŞ YAPMAK

“Bizim işimiz, laf üretmek değil, iş üreterek istihdam sağlamaktır” diyen iş adamı Bilal Kahraman, proje üretip hayata geçirip, insanlara iş ve aş kapısı olmanın mutluluğunu yaşadığını belirterek açılışa katılan başta Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç olmak üzere, dost, arkadaş ve hemşerilerine teşekkür etti.

Kaynak: Sadi Toygar

  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir