GündemManşet

Sevcenur Özcan Sarıyer Gazetesi’ne konuştu

SARİYERGAZETESİ.COM- HABER MERKEZİ

MHP Sarıyer Belediye Başkan Adayı Sevcenur Özcan, ilk kez Sarıyer Gazetesi’nin sorularını yanıtladı. Sarıyer Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Bekir Batu’ya konuşan Özcan; “Toplumda kadının yerini daha anlamlı kılmak için aday oldum” dedi.

MHP Sarıyer Belediye Başkan Adayı Sevcenur Özcan ve MHP Sarıyer İlçe Başkanı Ünsal Bilgiç, Sarıyer Gazetesi’ni ilçe binasında misafir etti. İlk kez gazetemiz Genel Yayın Yönetmeni Bekir Batu’ya konuşan ve seçime yönelik çok özel değerlendirmelerde bulunan Sevcenur Özcan kadının siyasi ve sosyal hayatta önünü açmayı hedeflediğini belirtti.

Özcan; “Toplumda kadının yerini daha anlamlı kılmak için aday oldum. Sarıyer’i dolaşarak ele almadığımız üstüne basıp vurgulamadığımız hiçbir konu bırakmayacağız. Belediye Başkanı olmak istediğim Milliyetçi Hareket Partimizin de üretken belediyecilik anlayışını ve örnek çalışmalarını Sarıyer’imizde hayata geçirmek istiyorum” diye konuştu.

Oldukça keyifli ve samimi bir ortamda gerçekleşen röportajda MHP Sarıyer İlçe Başkanı Ünsal Bilgiç, öncelikle ziyaretinden dolayı Sarıyer Gazetesi’ne teşekkür etti. Bilgiç, “Tüm siyasi partilerin ve belediye başkanı adaylığı yarışında olacak kişilerin insanlarımızın haklarını yok saymamak için doğru düzgün hareket etmesi gerektiği düşüncesindeyim. Sarıyer’e Belediye Başkanı olması istediğimiz Sayın Sevcenur Özcan hanımefendinin çok ciddi bir tecrübesi ve yönetme kabiliyeti vardır. Siyasi camia da kendisini ve ailesini yakinen hem biliriz hem de tanırız, kendileri ayrıca partimizin yan kuruluşlarında da üyedir” dedi.

MHP Sarıyer Belediye Başkan Adayı Sevcenur Özcan’ın Sarıyer Gazetesi’ne özel röportajı yeni sayımızda okuyucuyla buluşacak.

Daha fazla göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler