GündemManşet

Star TV yönetimi köklü değişikliğe mi gidiyor?

Kulvar.com.tr’nin haberine göre son günlerde gündemden düşmeyen Doğan Grubu’nun Demirören Grubu’na satışından sonra şimdi de gözler Doğuş Grubu’na çevrildi. Medya sektöründe başlayan hareketliliğin ardından herkes ‘Star TV köklü değişikliğe mi gidiyor?’ sorusunu sormaya başladı. Peki gerçekten Star TV yönetimi köklü değişikliğe mi gidiyor?

Doğan Medya’nın Demirören Grubu’na devrinin ardından Hürriyet, Kanal D, Posta ve diğer şirketlerdeki işten çıkartma hazırlıkları ve yönetim değişiklikleri konuşulurken gözler Doğuş grubuna çevrildi.

Doğuş Yayın Grubu’nda Erman Yerdelen’den boşalan Yönetim Kurulu Başkanlığı görevine gelen Aclan Acar’ın yönetimde köklü değişimler planlayıp planlamadığı merak konusu oldu. Acar, göreve geldikten sonra ilk olarak Doğuş Grubu’nun online izleme portalı Puhu TV operasyonunu yürüten Ateş İnce’yi görevden aldı. Bu kararın ardından diğer kanalların akıbeti düşünülürken herkes ‘Star TV köklü değişikliğe mi gidiyor?’ sorusunu sormaya başladı.

Bu konunun konuşulmaya başlanmasının arkasında ne yattığı çok geçmeden ortaya çıktı. Adı Doğuş Grubu’yla özdeşleşen Aclan Acar’ın Star TV kanal yönetimini başarılı bulmadığı ve bu sebeple yönetimde köklü değişiklikler planladığı öğrenildi. Star TV üst yönetiminde köklü değişikliğe gitmeyi planlayan Acar’ın boşalacak olan yerlere gelecek yeni isimler üzerinde çalıştığı söyleniyor.

 

 

Daha fazla göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler