GündemManşet

Şükrü Genç Ayazağa’da konuştu: “Birleşe birleşe kazanacağız”

SARİYERGAZETESİ.COM – HABER MERKEZİ

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç Ayazağa’da düzenlenen toplantıda vatandaşlarla bir araya geldi. Yıllardır tapu sorunlarına çözüm bekleyen Ayazağalılar, Başkan Genç’in önemli mesajlar içeren konuşmasını ilgiyle dinledi.

Ayazağa Meydanı’nda sorunlarına çözüm arayışındaki yüzlerce Ayazağalı vatandaşa seslenen Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç konu her ne olursa olsun birlik olma çağrısında bulundu. Özellikle kadınlara ve gençlere yuvalarına sahip çıkma konusunda önemli görevler düştüğünü ifade eden Başkan Genç, yıllardır Ayazağa’nın her derdine göğüs gererek burada yaşayan her vatandaşın da daha konforlu evlerde yaşama hakkı olduğunun da altını çizdi. Her seçim döneminde çeşitli vaatlerle Ayazağa halkına gelindiğine ve bu dönemlerin sona ermesinin ardından da vatandaşlara verilen sözlerin tutulmadığına dikkat çeken Genç, bu düzenin böyle gitmeyeceğini söyledi. Mahalle toplantısına CHP Sarıyer İlçe Başkanı Sevim Yalınkılıç, CHP Sarıyer Belediye Meclis Üyesi Özkan Sucu ve çok sayıda partili de katıldı.

“Mahalleler halkın olana kadar çalışacağız”

Ayazağa’da konuşan Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç şu mesajları verdi; “Vatandaşın malını belli vatandaşlara toplamak, devletin malını çalmak, ülkeyi fukaralaştrımak ibadet değil. Herkes işini gücünü bilecek! Gençlerin attığı sloganda da söylediği gibi ‘birleşe birleşe kazanacağız.’ En büyük güç halkın gücüdür. Bunu unutanlar bununla yenilecekler. Çünkü halktan yanan gibi davrananlar bunu ancak bir süre sürdürdüler. Artık mümkün değil. Ayazağa halkla birlikte sorunlarını çözecek. Arkalarında taşıdıkları çantacı müteahhitlerle çözemezler. Birleşerek kazanılır birilerini bir tarafa birilerini diğer bir tarafa ayrıştırırsan bu iş olmaz. Bizim hedefimiz bu mahallerin “halkın olduğu” son güne kadar çalışmalarımıza devam edeceğimizi hiç kimse unutmasın. Kazanımların kalıcı olması gerekir. Bu da halkın her işin içerisine alınmasıyla mümkün olur. Halktan ayrı alınan kararlarla bu işler olmaz. Böyle davrananlar da utançlarından Ayazağa’da kahvede oturacak bir sandalye dahi bulamayacaklar. İşte bunu her daim akıldan çıkarmamak lazım. Akıldan çıkaranın çıktığı basamaklardan düşmesi kolay olur. Ayazağa’da evlerinizin gerçek sahipleri olmak için sizi ne isyan ne direnişe çağırmıyoruz. Bu evleri en iyi şekilde kendi ellerinizle elde edeceksiniz.

ŞÜKRÜ GENÇ’İN KONUŞMASINI İZLEMEK İÇİN VİDEOLARA TIKLAYINIZ:

https://youtu.be/chwskS-ZNlk

Bir yorum

  1. Şükrü bey üç ayda tapu dağatacaktınız 9 sene oldu ortada birşey yok şimdi seçim bitti tapular için çalışcaz diyorsunuz. Çalışın tabi anca iptal etmek için çalışırsınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir