GündemManşet

Şükrü Genç; yine ilk kez Bekir Batu’ya açıkladı: ” Gökan Zeybek’in yerine başkan yardımcısı atamayacağım, birimler paylaşılacak”

SARİYERGAZETESİ.COM- BEKİR BATU/ ÖZEL HABER

CHP Parti Meclisi’ne seçilen Gökan ZEYBEK, Sarıyer Belediye Başkan yardımcılığı görevinden istifa etti. Gökan ZEYBEK’e bağlı belediye birimlerinin ise nasıl yönetileceği belli oldu. Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü GENÇ bu konuda nasıl bir yol haritası izleyeceğini ilk kez Sarıyer Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Bekir BATU’ya açıkladı. Şükrü GENÇ, Gökan ZEYBEK’in yerine yeni bir belediye başkan yardımcısı atamayacağını söyledi.

YENİ BAŞKAN YARDIMCISI YOK, BİRİMLER DAĞITILACAK!

Belediye Başkanı Şükrü GENÇ, Gökan ZEYBEK’e bağlı belediye birimlerinin diğer belediye Başkan yardımcıları arasında pay edileceğini açıkladı. Sarıyer Gazetesi’ne konuşan Başkan Şükrü Genç; hangi birimin kime bağlanacağını ise şöyle anlattı: “Fen İşleri Müdürlüğünü Sevgi Atalay’a, Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü’nü Mustafa Tok’a, Muhtarlık Birimi Müdürlüğü’nü İsmail Erdem’e, Bilgi İşlem Müdürlüğü’nü Serdar Sarıakçay’a, Veterinerlik İşleri Müdürlüğü’nü de Semra KARTAL’a bağlıyorum. Yeni bir belediye başkan yardımcısı atamayacağım. Birimleri bu şekilde dağıtacağım. Önümüzdeki dönemde daha çok çalışmamız, daha yoğun faaliyetler göstermemiz gerekiyor. Bu konudaki resmi imzayı henüz atmadım ancak bu şekilde bir görevlendirme yapacağım. Yeni değişiklik ve yeni görevlendirmeden sonra tüm müdürler ile birlikte bir toplantı yapacağım ve arkadaşlarımıza önümüzdeki süreçle ilgili daha çok çalışmamız gerektiğini ifade edeceğim”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir