GündemManşet

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, 24 Haziran seçim sonucunu Genel Yayın Yönetmenimiz Bekir Batu’ya değerlendirdi!

b

SARİYERGAZETESİ.COM – ÖZEL HABER 

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç 24 Haziran seçim sonuçlarını Sarıyer Gazetesi Genel Yayın Yönetmenimiz Bekir Batu’ya değerlendirdi. Ülkemizin geleceği için Sarıyer’de üzerimize düşen sorumluluğu yapmak amacıyla daha çok çalışacaklarını söyleyen Genç, Gazeteci Bekir Batu’ya çok samimi açıklamalarda bulundu.

İşte Belediye Başkanı Şükrü Genç’in gazetemize yaptığı seçim değerlendirmesi;

“Demokrasiye sahip çıkan herkese, her kesime teşekkür ediyorum… Sarıyer halkı demokrasiye olan inancını bir arada olarak gösterdi. 24 Haziran 2018 Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimlerini geride bıraktık. Ülke genelinde olduğu gibi Sarıyerimizde de, seçimlere katılım yüzde 88.25 gibi yüksek bir orana ulaştı. Hangi partiye oy vermiş olursa olsun, gerek seçim öncesi gösterdiği sağduyu için gerekse sandığa giderek demokrasiye sahip çıkan başta kadın ve gençler olmak üzere toplumun tüm kesimlerine teşekkür ediyorum.

SEÇİMLERİ SARIYER’DE HUZUR İÇİNDE GEÇİRDİK

İlçemizde büyük bir olgunluk ve anlayış içinde gerçekleşen seçim sürecinde üzücü, kırıcı ciddi bir olayın yaşanmamış olmasından, Sarıyer’de hâkim kılmaya çalıştığımız, en büyük projemiz dediğimiz “barış, kardeşlik, hoşgörü, dayanışma birlik ve beraberliğin” hayat bulmasından büyük mutluluk duyduğumu ifade etmek istiyorum.

Barış, hoşgörü, birlik – beraberlik içinde Sarıyer’in ve ülkemizin güzel geleceğine birlikte bakma iradesini, farklı düşünce ve kimliklere rağmen bir arada olmanın kıymetini Sarıyerliler olarak tüm ülkeye anlatmış olduk. Dün olduğu gibi, bugün ve yarın da aynı anlayışla Sarıyer’e, Sarıyerliler’le birlikte hizmet etmeye, yaşamın her alanında var olmaya devam edeceğiz.”

 

Daha fazla göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler