GündemManşet

TKB İstanbul Şubeleri Sarıyer’de buluştu

SARİYERGAZETESİ.COM – RUKİYE AY

Türk Kadınlar Birliği İstanbul Şubeleri toplantısı Sarıyer’de Aquarius Restaurant’ta gerçekleştirildi.

Türk Kadınlar Birliği Sarıyer Şubesi’nin ev sahipliğini yaptığı yılın son aylık buluşmasına Türk Kadınlar Birliği şubelerinin başkanları katıldı. Yemekli toplantıda TKB İstanbul Şubeleri’nin aylık olarak yapmış oldukları etkinlikler ve yapılması gereken çalışmalar konuşuldu. Programa davetli olan isimler arasında CHP İstanbul 2. Bölge Milletvekili Aday Adayı Süreyya Çinik de yer aldı.

“TKB aynı misyonla yoluna devam edecektir”

Türk Kadınlar Birliği İstanbul İl Başkanı Selma Durak gazetemize yaptığı açıklamada, “Türk Kadınlar Birliği İstanbul Şubeleri aylık toplantısını Sarıyer Şubesi ev sahipliğinde gerçekleştirdik. 2017-2018 yılı çalışmalarımızı gözden geçirip bu toplantıdan sonra da yapacaklarımızı planladık. Ülkemizde gerçekleştirilecek seçimlerle ilgili TKB olarak neler yapabileceğimiz konusunda fikir alışverişinde bulunduk. Ülkemiz için 1924 yılından beri gönüllülük ve yurtseverlik temelinde çalışmalarını yürüten TKB bundan sonra da aynı misyonla yoluna devam edecektir” diye konuştu.

Ev sahipliğini TKB Sarıyer Şubesi yaptı

Türk Kadınlar Birliği Sarıyer Şube Başkanı Hülya Demir ise, Türk Kadınlar Birliği İstanbul Şubeleri’nin Mayıs ayı sonunda tatile gireceğini belirterek tüm şubeleri bir araya getiren son toplantıya Boğaz’da ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyduklarını ifade etti. İstanbul’un tüm ilçelerinden gelen Türk Kadınlar Birliği Şube Başkanları, Hülya Demir’e misafirperverliğinden dolayı teşekkür ettiler.

Sürpriz doğumgünü pastası kesildi

Türk Kadınlar Birliği toplantısına katılan CHP İstanbul 2. Bölge Milletvekili Aday Adayı Süreyya Çinik ise, bu toplantıda bulunarak TKB’nin ilçe başkanlarını tanımaktan mutluluk duyduğunu belirterek herkese çalışmalarında başarılar diledi. Aquarius Restaurant’ta gerçekleştirilen yemekli toplantıda Süreyya Çinik’e sürpriz bir doğumgünü pastası da kesildi.

Geçtiğimiz günlerde babaanne olan Türk Kadınlar Birliği Sarıyer Şubesi Başkan Yardımcısı Bilge Karaduman da misafirlere torunu için hazırlattığı çikolatalardan ikram etti. Program çalışmalarla ilgili konuşmalar ve TKB’nin ilçeler arası fikir alışverişleriyle sürdü. Günün anısına toplu bir hatıra fotoğrafı çekildi.

Sarıyer Gazetesi çok beğenildi

Öte yandan Sarıyer Gazetesi’nin yeni sayısının haberlerini okuyan Türk Kadınlar Birliği şube başkanları gazetemizi çok beğenerek başarılarımızın devamını diledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir