GündemManşet

TURYAP Sarıyer Temsilcisi Melek Kaya: “Güçlerimizi birleştirdik”

23 yıllık deneyimiyle Sarıyer’de emlak sektörünün başarılı ismi TURYAP Sarıyer Temsilcisi Melek Kaya, 9 Nisan’da yapılacak İTO 21 Nolu Emlak Müşavirleri Meslek Komitesi seçiminde yönetim olarak oylara talip olduklarını ifade etti. Kaya, “Güç birliği çalışma komitesi” listesinde yer alıyor.

SARİYERGAZETESİ.COM/ RUKİYE AY

TURYAP Sarıyer Temsilcisi Melek Kaya, 9 Nisan Pazartesi günü CNR Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek İTO 21. Emlak Müşavirleri Meslek Komitesi seçiminde oylara talip olduklarını söyledi. Gazetemiz aracılığıyla meslektaşlarına seslenen Kaya, listesinde yer aldığı Güç Birliği Çalışma Komitesi olarak geçmişten bugüne emlak sektöründe süregelen tecrübelerini emlak sektöründe daha da ileriye taşımayı hedeflediklerini belirtti.

Deneyimli emlakçı Melek Kaya’nın da yönetiminde yer aldığı Güç Birliği Çalışma Komitesi, 21 No’lu Emlak Müşavirleri Meslek Komitesi Adayları’nın yaptığı açıklama ise şu şekilde;

“Yönetmeliğin sektör ihtiyaçlarına uygun çıkarılması, sektör ihtiyaçlarına uygun eğitimlerin düzenlenmesi, pazar payımızın artırılması, ortak emlak portalının (MLS)kurulması, mesleki saygınlığın yükseltilmesi, belediye ve tapularda temsil ve aracılık yetkisi için adayız.”

“Sektörümüze fayda sağlamayı her şeyin üzerinde tutarak yola çıktık. Sektörümüz kritik bir süreçten geçiyor. Sektörümüzün geleceği için hepsi birbirinden değerli meslektaşlarımla birlikte taşın altına elimizi koyarak güç birliği yaptık.

Kısaca amacımız, yönetmelik çalışmalarına dahil olarak sektörümüzün ihtiyaçlarına uygun hale gelmesini sağlamak ve birçok önemli sorunu çözüme kavuşturmak. Bunun için bugüne kadar görev almış komitelerin içindeki en çalışkan komite olmayı hedefliyoruz.

9 Nisan Pazartesi günü Emlak Müşavirleri Meslek Komitesi seçiminde değerli oylarınızı rica ediyoruz. Oyunuzu kullanmak için bilgi ve desteğe ihtiyacınız varsa lütfen bizlere ulaşın. Saygı ve sevgilerimle”

Güç Birliği Çalışma Komitesi,  21 No’lu Emlak Müşavirleri Meslek Komitesi yönetim listesi:

Azmi Sarıbay TURYAP Yönetim Kurulu Başkanı

Hakan Akdoğan TÜGEM Kurucu Başkanı RE/MAX Trend Broker

Hasan Cephe TURYAP Mecidiyeköy Çevre Temsilcisi

Hüseyin Çınar Taksim Kurumsal Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık Yönetim Kurulu Başkanı

Ulvi Kocailik RE/MAX Endüstri Ticari Broker

Erhan Kaymak COLDWELL BANKER Eray Broker

Ayça Aral RE/MAX Müjde RE/MAX Müjde 2 Broker

Serkan Şahin TURYAP Alkent Temsilci

Melek Kaya TURYAP Sarıyer Temsilcisi

Sevinç Düvenci ERA Artı Broker

Ersoy Uygur RE/MAX Dora Broker

Nilgün Özden TURYAP Caddebostan Temsilcisi

Kutsal Karan TURYAP Halkalı Temsilcisi

Sühran Aras COLDWELL BANKER Baras Broker

İbrahim Oflazoğlu Realty World Broker

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir