GündemManşet

Yaşadığınız mekanları güzelleştirin! By Şahin Proje Tasarım

 

SARİYERGAZETESİ.COM- SEKTÖREL HABER

Sarıyer’de 17 yıldır faaliyet gösteren ve geçtiğimiz aylarda Maden Mahallesi’ne taşınan BY ŞAHİN PROJE TASARIM‘ın sahipleri Şahin kardeşler sektördeki başarılı çalışmalarıyla dikkat çekiyor. Sarıyer Gazetesi’ne konuşan Özbek, Şenol ve Caner Şahin kardeşler, BY ŞAHİN PROJE TASARIM olarak yaptıkları çalışmaları gazetemize anlattılar.

“Mimarı çizimden, iç dekorasyona kadar her şeyi yapıyoruz”

BY ŞAHİN PROJE TASARIM olarak A’dan Z’ye her alanda müşterilerine hizmet verdiklerini belirten Şahin kardeşler gazetemize şunları söylüyor; “

“Bizler 17 yıldır bu sektörde faaliyet gösteriyoruz. Bizler 6 kardeşiz ancak bu şirkette 3 kardeş olarak faaliyet gösteriyoruz. Özbek, Şenol ve Caner Şahin. Adres olarak Sarıyer’deyiz ancak İstanbul’un her bölgesinde iş yapıyoruz. Ev, ofis, iş yeri yapıyoruz. İşin dekorasyon boyutu ile ilgileniyoruz. Alçı, sıva, boya, elektrik, tesisat, iç dekorasyon işleri, mutfak, banyo, bahçe düzenleme, dış cephe, perde döşeme, koltuk seçimleri gibi tüm detayları da belirliyoruz. Ayrıca seramik çalışmalarını da yapıyoruz. Çok profesyonel bir ekiple çalışıyoruz ve ekibimizde çizim projelendirme uygulama ve mimari çizimler de yapıyoruz. 3D çizimle de ilgileniyoruz. Ürünlerimizde hem dünya markaları hem de çok tanınan yerli markalar da var. Mesela Ahşapsan ile çalışıyoruz. Banyo gruplarında ithal gruplar var ve bir de Vitra ile çalışıyoruz. Parke, kapı A’dan Z’ye her şeyi yapıyoruz. Bugün 500 kişilik ofis de yapıyoruz, 10 kişilik ofis de yapıyoruz. Mimarisi, döşemesi olsun, yangın tesisatı havalandırma tesisatı, kliması ve bunun gibi hepsinin projelendirilmesi ve uygulanmasını yapıyoruz.”

SARIYER MERKEZ: Şehit Mithat Yılmaz Caddesi No: 55/1 Sarıyer Tel: (0212) 271 45 38

SARIYER MADEN: Kilyos Caddesi No:199 D:1 Sarıyer/ (0212) 242 74 75 (0533 259 58 69)

www.bysahinmimarlik.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir