GündemManşet

Yeniköy’de Polis Haftası kutlaması

SARİYERGAZETESİ.COM – RUKİYE AY

Sarıyer İlçe Emniyet Müdürlüğü, Emniyet Teşkilatı’nın 173. kuruluş yıl dönümü nedeniyle Sarıyer’deki emniyet mensupları, şehit ve gazi aileleriyle bir araya geldi.

Sait Halim Paşa Yalısı’nda düzenlenen yemekte programın açılış konuşmasını yapan Sarıyer İlçe Emniyet Müdürü Ercan Çamırcı, polis haftasında çalıştıkları için serzenişte bulunan meslektaşlarını kırmak istemedikleri için bir araya geldiklerini ifade ederek; “Asker ve polisimiz zor şartlar altında çalışıyor. Bu sıkıntıları bir nebze de olsa geride bırakabilmek adına bir arada olmak istedik. Sanatçı kardeşlerimiz de bize destek olarak bu gece bizi yalnız bırakmadılar. Şehit ve gazilerimizi asla unutmadık ve unutmayacağız. Nice güzel polis haftalarında daha birlikte olmak dileğiyle” dedi.

Polis haftası etkinlikleri kapsamında düzenlenen gecede Sarıyer İlçe Emniyet Müdürü Ercan Çamırcı’nın konuşmasının ardından, Sarıyer İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne yaptıkları hizmetlerden dolayı yıl içerisinde emekli olan polis memurlarına da plaketleri verildi.

Şafak Sezer, Merve Özbey ve Deha Bilimlier gecede sahne alarak polis memurları için şarkılar seslendirdi. Yeniköy’deki Sait Halim Paşa Yalısı’ndaki geceye Sarıyer İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde görev alan polisler aileleriyle birlikte katıldı. Şehit yakınlarının ve görevden emekli olan polislerin de yer aldığı gece oldukça renkli geçti.

 

 

Daha fazla göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler