GündemManşet

Zekeriyaköy Arıköy Sitesi’nde kan bağışı kampanyası yapıldı

SARİYERGAZETESİ.COM – HABER MERKEZİ

Türk Kızılay’ı ve Zekeriyaköy Arıköy Sitesi işbirliğiyle düzenlenen kan bağışı kampanyasına yoğun katılım oldu.

Zekeriyaköy Arıköy Sitesi Başkanı Alpay Burç, “Kan bağışı yapmak isteyen vatandaşlarla sitemizde bir araya geldik. Ben de kan bağışında bulundum. Katılım sağlayan herkese ayrı ayrı teşekkür ederim. Kan bağış kampanyaları çok önemlidir ve bu bilinçle düzenli olarak kan bağışında bulunulması gerekiyor. Bizler de Zekeriyaköy Arıköy Sitesi yönetimi olarak böyle bir projeye destek verdiğimiz için çok mutluyuz. Sabah 10:30’da başladık, bu akşam 19:30’a kadar da kan bağışları sürecek” diye konuştu.

Zekeriyaköy Arıköy Sitesi’nde düzenlenen kan bağış programına katılan Zekeriyaköy Muhtarı Semra Özkaya, “Gerçekten örnek alınması gereken bir proje. Kan bağışı çok önemlidir. Duyarlı davranan vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Böyle bir projeye Türk Kızılay’ı işbirliğiyle destek veren Zekeriyaköy Arıköy Sitesi yönetimini de kutlarım. Sarıyer’de bu tür proje ve çalışmaların devamlılığını dilerim” dedi.

Zekeriyaköy Arıköy Sitesi’nin Sosyal Tesisler Kış Bahçesi’nde gerçekleştirilen kan bağışı kampanyasında Türk Kızılay’ı ikramlarda bulundu.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir