GündemManşet

Zekeriyaköy Arıköy Sitesi’nde yaza veda partisi

SARİYERGAZETESİ.COM – MELİSA SÜME

Zekeriyaköy Arıköy Sitesi, bu yıl 5.’sini düzenledikleri yaza veda programında bir araya geldi.

Zekeriyaköy Arıköy Sitesi her yıl geleneksel hale getirdiği site sakinlerini bir araya getirdiği yaza veda partisini gerçekleştirdi. Bu yıl 5.’si düzenlenen partiye Sarıyer Gazetesi de özel davetli olarak katıldı.

Mangal partisi ve Selçuk Korkut Müzik Akademisi’nin müzik dinletisiyle renkli dakikalar yaşandı. Zekeriyaköy Arıköy Sitesi sakinleri, yaza veda için bir araya geldikleri partide renkli ve keyifli dakikalar yaşadılar. Renkli sohbetler ve müzik dinletisiyle akşam saatlerinde başladı.

Zekeriyaköy Arıköy Sitesi olarak yeniliğe ve sürdürülebilir projelere açık olduklarını ifade eden site Zekeriyaköy Arıköy Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Alpay Burç, “Zekeriyaköy Arıköy Sitesi, site sakinlerinin keyifle ve komşuluklarını güzel olarak sürdürdükleri bir yerdir. 5 yıl önce piknik olarak başladık. Katılım yoğun oldu ve site sakinlerimiz bir arada vakit geçirmekten büyük mutluluk duydu. Bizler de bu memnuniyetin devamlılığını sağlamak istedik. Yaza vedalarımızı müzik dinletilerimiz ve mangal keyfimizle renklendiriyoruz. Birlikte olmaya çalışıyoruz. Sitemizde basketbol, tenis, pilates, yoga gibi spor imkanlarımız ve sanat galerimiz de var. Necip Fazıl Kısakürek’in “Eğer tadını bilirseniz ekmeği paylaşmak ekmekten daha lezzetlidir” sözünde de olduğu gibi ekmeğimizi birlikte paylaşmaya çalışıyoruz. Sarıyer’de hiçbir sitede böyle bir program düzenlenmiyor. Yunus Emre der ki, “Gelin tanış olalım, işi kolay kılalım. Sevelim sevilelim dünya kimseye kalmaz” diye konuştu.

Zekeriyaköy Arıköy Sitesi Müdürü Ayfer Koyuncu ise, her yıl katılımın daha da arttığı ve renklendiği partilerin güzel paylaşımlara vesile olduğunu belirterek, “Site sakinlerimizin konforlu bir yaşam sürebilmesi için ihtiyaç duydukları her şey sağlanıyor. Servisten tutun da sosyal imkanlara kadar paylaşımlarının güçlü olduğu çok güzel bir ortamımız var. Bu yaza veda ederken programımıza katılan herkese teşekkür ederiz” dedi.

Zekeriyaköy Arıköy Sitesi’ndeki programa sitenin çözüm ortaklarıyla paydaşlarının yanı sıra, siteden ev almak ve kiralamak isteyen vatandaşlar da katıldılar.

Öte yandan sosyal sorumluluk bilinciyle de hareket eden Zekeriyaköy Arıköy Sitesi yönetimi 13 Ekim’de site bahçesinde saat 10:00’da başlayıp akşam 21:00’de sona erecek olan Kızılay kan bağışı programı düzenliyor. Site sakinlerinin kan bağışına katılması bekleniyor.

Adres: Kilyos Yolu Demirciköy Sapağı Zekeriyaköy Sarıyer/İstanbul
Telefon: (0212) 201 52 72
Faks: (0212) 201 52 72
E-Posta: iletisim@zekeriyakoyarikoysitesi.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir