Kültür-SanatManşet

Sarıyer sıra gecesinde buluştu

SARİYERGAZETESİ.COM – HABER MERKEZİ

İBB Sarıyer Kültür Merkezi tarafından düzenlenen Zekeriya Ünlü ile Urfa sıra gecesi Sarıyerlileri bir araya getirdi.

Sarıyer kültür merkezinde muhteşem bir izleyici kitlesiyle gerçekleşen geceye katılan AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Salih Bayraktar türküleri ilgiyle dinledi. Yoğun bir katılımın olduğu etkinlikte Zekeriya Ünlü herkesi müziğe doyurdu.

Yeniköy Bağlar Mevkii’nde bulunan İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sarıyer Kültür Merkezi’nde düzenlenen etkinliğe AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Salih Bayraktar, AK Parti Sarıyer Kadın Kolları Başkanı Gamze Demirtaş, Kültür Müdürü Mustafa Kılıç, ilçe yönetim kurulu üyeleri, Reşitpaşa Spor Kulübü Başkanı Adnan Güven ve çok sayıda Sarıyerli katıldı.

Sarıyer halkına yaşattığı muhteşem sıra gecesi için teşekkür eden AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Salih Bayraktar, Zekeriya Ünlü ve ekibine çiçekle çeşitli hediyeler takdim etti. Öte yandan Şanlıurfa Dayanışma Derneği adına Adnan Güven de, Urfa türkülerini seslendiren Zekeriya Ünlü’yü tebrik etti ve günün anısına çiçek takdim etti.

Birbirinden güzel etkinlikler İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sarıyer Kültür Merkezi’nde Aralık ayı boyunca devam edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir