ManşetSektörel

Boğazın vazgeçilmez mekanı: GRANDE MOLO

SARİYERGAZETESİ.COM – RUKİYE AY

Büyükdere’nin sahil manzarasıyla müşterilerine Türk ve İtalyan mutfağının eşsiz lezzetlerini bir arada sunan Grande Molo, Sarıyer’in vazgeçilmez mekanları arasında yer alıyor.

Hafif beslenenler için “Süper Food Salata”

Grande Molo, Türk ve İtalyan mutfağının eşsiz lezzetleriyle harmanlanan menüsüyle damak tadına önem verenler için Büyükdere’nin vazgeçilmez mekanı oldu. Menüsünde et çeşitleri, makarna, pizza gibi lezzetlerin yanı sıra formuna dikkat edenler için de her şey düşünülmüş. Özellikle zengin içeriğiyle oldukça doyurucu olan “Süper Food Salata” adından söz ettiriyor.

Hafta sonu kahvaltı konsepti var

Hafta içi sabah 8:30’da açılan Grande Molo’nun mutfağı akşam 23:00’t kapanıyor, ama mekan saatler 24:00’ü gösterene kadar açık oluyor. Hafta sonu 08:00’de açılan Grande Molo’da herkesin çok beğendiği bol çeşitli serpme kahvaltı var. Grande Molo’nun lezzetleriyle herkesi cezbeden serpme kahvaltısında sınırsız çay da var. Hafta içi her gün verilen serpme kahvaltı özellikle hafta sonlarının vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Cumartesi ve Pazar günleri sabah 09:00’da başlayan kahvaltı 16:00’ya kadar devam ediyor. Mekanda kahvaltı sonrası konsept akşam yemeğine dönüşüyor.

Toplantı odalarında organizasyonlar düzenleniyor

Grande Molo’nun içerisinde cafe alanı, alt kat ve iki VIP toplantı odası olmak üzere 124 kişilik müşteri kapasitesi var. VIP toplantı odalarında şirket toplantıları, doğum günleri ve baby shower gibi organizasyonlar düzenleniyor. Ses sistemleri de olan toplantı odalarında düzenlenen organizasyonların türüne göre çocuk ve yetişkinlere yönelik lezzetlerle ayrı ayrı menüler de hazırlanıyor. VIP toplantı odalarının kapasitesi ise 20-25 kişi.

Ramazan’a özel bir menü olacak

Grande Molo’da her yıl olduğu gibi yaklaşan Ramazan ayına özel Türk mutfağının zengin lezzetleriyle hazırlanan bir menüsü olacak.

Adres:

Büyükdere Mahallesi, Çayırbaşı Caddesi, No 150, Sarıyer, İstanbul

Tel: 0 (0212) 234 36 16

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir