ManşetSektörel

Candan Yılmazer: “Çocukların hayata açılan penceresi oyundur”

SARİYERGAZETESİ.COM – RUKİYE AY

Okul öncesi eğitimde kalitenin ve güvenin adresi olan Masal Adası Anaokulu profesyonel ekibiyle 2-6 yaş arası çocukları geleceğe hazırlıyor.

Sarıyerli ebeveynlerin yıllardır çocuklarını güvenle emanet ettiği Masal Adası Anaokulu başarılı çalışmalarını sürdürüyor. Çocuk Gelişimi ve Eğitimi mezunu olan Masal Adası Anaokulu’nun kurucusu Candan Yılmazer, 22 yıl öğretmenlik ve eğitim koordinatörlüğü yaparak edindiği mesleki tecrübelerini minik öğrencileri ve aileleriyle paylaşıyor.

“Yetişkinler çocuklarına güvenli bir yol arkadaşlığı yapabilmelidir”

Aynı zamanda Sarıyerli olan ve ilçeyi de çok iyi tanıyan Yılmazer, “8 yıldır değişmeyen sevgi ve şefkatle davranan, yeniliklere açık, yaratıcı, çocukları dinleyen ve çözüm odaklı olan öğretmen kadrosuyla çalışıyoruz. Kurum olarak amacımız çocukların etkin ve aktif olarak yaşayarak, deneyerek, yaparak, araştırarak ve hissederek öğrenmelerini sağlamak. Çocukların hayata açılan penceresi oyundur ve hayatı oyun oynayarak deneyimlerler. Biz yetişkinlere düşen görev ise her türlü oyun deneyimlerinde onlara güvenli bir yol arkadaşlığı yapabilmektir” diye konuştu.

Çocukların konforu için her şey düşünülmüş

2011 yılından bu yana hizmet veren Masal Adası Anaokulu Maden Mahallesi’nde 450 m2 bir alanda 3 katlı ve bahçesi olan bir binada yer alıyor. İçerisinde çocuklarının konforu ve güvenliği için de tüm detaylar düşünülmüş. 2-6 yaş arası çocuklar için hizmet veren Masal Adası Anaokulu’nun eğitimci kadrosu da profesyonel ve güler yüzlü eğitimcilerden oluşuyor.


Masal Adası Anaokulu

Adres: Maden Mahallesi Kilyos Yolu Caddesi Seher Sokak No: 17 Sarıyer

Tel: 0212 342 22 32

Gsm: 0532 424 88 27

E-mail: masaladasi@gmail.com

Instagram: masaladasianaokulu

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir