ManşetSektörel

Çiçeğin sevgiyle buluştuğu nokta: B&T Flowers

SARİYERGAZETESİ.COM

Çiçeklerin rengarenk dünyasında özel bir dükkan olan B&T Flowers’ta, dilediğiniz en güzel buketler sizin için sevgiyle hazırlanıyor.

Hedeflediği hayallerinin peşinden giden B&T Flowers’ın sahibi Bahar Turmuş işini çok severek yapan bir muhasebeciyken çok istediği çiçekçi dükkanını açma öyküsünü şöyle anlatıyor; “Bir gün arkadaşımın çiçekçi dükkanına gittim. İçeri girer girmez etrafımı saran mis gibi çiçek kokuları arasında kendi kendime “Benim bir gün çiçekçi dükkanım olacak” dedim ve işin detaylarını öğrenmeye çalıştım. Çiçek Akademi’de 1 haftalık çiçek eğitimi aldım. Orada çiçeklerle ilgili bakım, temizleme, aranjman ve tüm detayları keyifle öğrendim. Çiçek dükkanımı zaten daha önceden tutmuştum. Böylelikle B&T Flowers’ta müşterilerime çiçekler hazırlamaya başladım. Hazırladığım buketleri sanki bana geliyormuş gibi hazırlıyorum ve ortaya gerçekten harika aranjmanlar çıkıyor. Bir çiçek aşığı olarak bu işe adım attım ve hayallerimin peşinden gittim diyebilirim.”

Gelin adayları B&T Flowers’a mutlaka uğrayın

Özellikle canlı çiçek sevenlere hitap eden bir ürün yelpazesi olan B&T Flowers’ta, buket aranjman, gelin buketi, gelin masası, gelin ve nişan arabası çiçek süslemeleri de hazırlanıyor. Gelin arabası süslemesi için hafta içinden randevu alınıyor. Standart ve özel isteğe bağlı olarak hazırlanan gelin arabalarında müşterilerin hepsi memnun bir şekilde arabalarına binerek düğünlerine gidiyor. “Bandtflowers” instagram hesabında gelin arabaları süslemeleri ve ayrıca buket aranjmanları modelleri de yer alıyor.

Şık bir hediye almak istiyorsanız: Teraryum

B&T Flowers’ın güler yüzlü sahibi Bahar Turmuş, çiçeklerle olan çok güzel aranjmanlarının yanı sıra son günlerin en şık hediyeleri arasında yer alan teraryum aranjmanlarına da oldukça önem veriyor. En güncel görsel trendleri takip ederek hazırladığı teraryumlara isimler de veren Turmuş’un, kendi ismi olan “Bahar” adını verdiği teraryumu ise müşterileri tarafından en çok beğenilen teraryumları arasında yer alıyor. B&T Flowers’ta her şey oldukça uygun fiyatlı olarak müşterilerin beğenisine sunulmuş.

Sevdiklerinize gönlünüzdeki en değerli çiçek buketlerini verebilmek ve mutluluklarınıza mutluluk katmak istiyorsanız B&T Flowers’taki çiçekleri sizi bekliyor.

Adres: Ferahevler Mah. Adnan Kahveci Cad. No: 74/C Sarıyer / İstanbul

Telefon: 0553 468 34 75

İnstagram: Bandtflowers

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir