ManşetSektörel

Coliseum Mithat Hantal Yüzme ve Su Topu Akademisi’yle başarıya adım atın

SARİYERGAZETESİ.COM – SEKTÖREL HABER

Başarılarıyla parmak ısırtan namağlup Mithat Hantal Yüzme ve Su Topu Akademisi, sporu seven herkesin yaşamını aktifleştirmeye devam ediyor.

Kurulduğu günden bugüne başarılı pek çok sporcu yetiştiren Coliseum Mithat Hantal Yüzme ve Su Topu Akademisi Ağustos’ta yapılacak Türk şampiyonluklarına çok iyi hazırlanıyor. Ayrıca U11 Su Topu Takımı Ağustos ayında başlayacak Türkiye Su Topu 1. Ligi’ne katılacak. Yüzme takımları da Haziran ayında Türkiye yüzme federasyonu tarafından düzenlenen yaz şampiyonlarına katılacak.

Mithat Hantal Spor Kulübü sporcuları, Türkiye’nin önde gelen en üst düzey Milli takım antrenörlerinin eğitimleriyle profesyonel olarak müsabakalara hazırlanıyor. Her geçen gün gittikçe artan başarıların bir tesadüf olmadığı akademide, Mithat Hantal Su Topu Takımımız, Kınalıada Su Spor Takımını 17-8, Galatasaray Su Topu Takımını ise 14-9 yenerek bu alandaki farklarını bir kez daha kanıtladı.

Spora yetenekli ve istekli herkes Coliseum Mithat Hantal Yüzme ve Su Topu Akademisi’yle tanışarak gelecekte spor hedeflerine bir adım daha yaklaşabilir. Akademide çocuklara ve ebeveynlere, A Milli Takım Sporcularından özel yüzme dersleri ve özel yüzme teknikleri eğitimi veriliyor.

Kayıt İçin: 0532 067 29 77

Zekeriyaköy Mahallesi, Emlak Konut Koru Evleri, 34450 Sarıyer/İstanbul

E.mail: mhakademisi@gmail.com

Daha fazla göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler