ManşetSektörel

Damak tadınız bizim için önemlidir: Gaziantep Et Dünyası

SARİYERGAZETESİ.COM -SEKTÖREL HABER

Gaziantep Et Dünyası, gastronomi şehri Gaziantep’in lezzetlerini Sarıyerlilerle buluşturdu. Lezzetli sunumlarıyla müşterilerinin beğenisini kazanırken ocakbaşı konseptiyle de öne çıkıyor.

Murat Metin Bozdemir ve Kemal Potur ortaklığıyla Hacıosman’da açılan Gaziantep Et Dünyası, meşhur Gaziantep lezzetlerini yeni bir konseptle müşterilerine sunuyor. Özenle seçilen kaliteli et ile lezzetli bir menü sunan mekanın müşterilerinin siparişler hazırlanırken görebileceği şekilde açık olan mutfağı da dikkat çekiyor.

“Müşterilerden gelen talep doğrultusunda hayata geçirdik”

Gaziantep’in eşsiz lezzetlerini Sarıyer’e taşıyan Gaziantep Et Dünyası’nın ortaklarından Murat Metin Bozdemir, Gaziantep Ocakbaşı olarak 2000 yılından bu yana hizmet verdiklerinin altını çizerek “Gaziantep Et Dünyası’nı faaliyete geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. İki şubemiz de Hacıosman’da, aynı konumda, yan yana hizmet veriyor. Bunun misafirlerimiz için büyük avantaj olduğunu düşünüyorum. Zaten onlardan aldığımız talep doğrultusunda Gaziantep Et Dünyası’nı hayata geçirdik” diyor.

“Gaziantep’in en güzel lezzetleri burada”

Gaziantep Et Dünyası’nın ortaklarından Kemal Potur ise sektörde oldukça iddialı olduklarını ifade ederek şunları söyledi; “Murat Bey, bu işte çok tecrübeli bir arkadaşımız. Onun deneyiminden yola çıkarak Gaziantep Et Dünyası’nı faaliyete geçirdik. Açık ve kapalı alanlarımızla toplam 120 kişiye hizmet veriyoruz. Gaziantep mutfağının en güzel lezzetlerini bir arada sunuyoruz. Döner, köfte, çorba, zeytinyağlılar, meze ve içecek çeşitlerimiz bulunuyor. Hamburger çeşitlerimiz de var. Ayrıca vejetaryenler müşterilerimizi düşünerek onlar için de menü seçenekleri hazırladık. Yakında Gaziantep usulü sabah kahvaltısı da vermeye başlayacağız.”

Gaziantep Et Dünyası’nda paket servis hizmeti de var.

Adres: Cumhuriyet Mahallesi Arabayolu Cad.

Hacıosman/Sarıyer

Tel: 0212 262 12 60-61

Gsm: 0530 946 12 60

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir