ManşetSektörel

DokQa Restaurant Sarıyer’de açıldı

SARİYERGAZETESİ.COM – SEKTÖREL HABER 

DokQa Restaurant & Hookah Lounge eşsiz manzara ve lezzetli sunumlarıyla Sarıyer’de açıldı.

Kapılarını Sarıyer Gazetesi’ne açan mekanın sahibi İlhan Şen, Sarıyerlilerle bir araya gelmekten büyük mutluluk duyduğunu ifade ederek “Dünya mutfağını nefis sunumlarla Sarıyer’e getirdik. Müşterilerimizin vazgeçilmezi olacağız” dedi.

Sarıyer sahilinin eşsiz manzarasını eşsiz lezzetleriyle bir araya getirerek Sarıyerlilere kapılarını açan DokQa Restaurant & Hookah Lounge’ı, gıda, tekstil ve inşaat sektörlerinde ortaklıkları bulunan aynı zamanda Esenler’deki Sütlüce Cafe’nin de sahibi İlhan Şen işletiyor.

Ortaklarıyla çok uzun yıllardır beraberliklerini başarılı bir şekilde sürdürdüklerini belirten Şen; “Sütlüce Cafe’de imalathanelerimiz de bulunuyor. Sarıyer’de açtığımız bu yeni mekanımıza da oradaki lezzetleri taşıyoruz. DokQa markası olarak İstanbul ve Sarıyer’de tek şubeyiz. Sarıyer’de açıldığımız günden bu yana Sarıyerlilerin yoğun ilgisiyle karşılaştık. Açıldıktan sonra çevremizdeki firmalardan ve vatandaşlardan hayırlı olsun ziyaretlerine çok sayıda kişi geldi.

Menüsü oldukça zengin

DokQa Restaurant’ta açık alanda 250, kapalı alanda ise 100 kişilik bir müşteri kapasitesi var. Konsepti özel olarak tasarlandı. Serpme kahvaltısında müşteri memnuniyeti için her şey kusursuz olarak düşünüldü. Zengin bir dünya mutfağıyla bezenmiş olan menüsünde ise et, tavuk, balık ve çok çeşitlilik var.

“Sarıyer halkıyla güzel bir birlikteliğimiz olacak”

DokQa Restaurant olarak kusursuz hizmetin yanında, cafe bölümünde ise çay, kahve, nargile ve lezzetli pasta çeşitlerinde de lezzette sınır tanımıyor. Günlük 50’ye yakın butik pasta siparişi de alınan mekanda, kaşık pasta, doğumgünü pastaları, malaga, triliçe olmak üzere sınırsız bir tatlı menüsü var. Nargilede piyasa ölçeğinin üstünde spesiyal tütünler kullanılıyor. 30’a yakın personeliyle hizmet veren DokQa Restaurant’ın sahibi İlhan Şen; “Sarıyer çok güzel bir ilçe, halkını da çok sevdik. Profesyonel ekibimle hizmet veriyoruz. DokQa Restaurant olarak Sarıyer halkıyla güzel bir birlikteliğimiz olacak. Özel gün ve doğum günü kutlamaları için organizasyon programlarımız da oluyor” dedi.


Adres: Merkez Mahallesi Meserburnu Caddesi No: 14 Sarıyer

Tel: 0212 218 60 90

WhatsApp Hattı: 0512 276 60 90

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir