ManşetSektörel

Dr. Dress Clean hızlı çözümler sunuyor

SARİYERGAZETESİ.COM – SEKTÖREL HABER

1996 yılında, Sarıyer’de hizmet vermeye başlayan Dr. Dress Clean kuru temizleme, bu tarihten günümüze kadar geçen onca yılda önemli tecrübeler kazanmış ve yoluna da en kaliteli yöntemleri kullanarak devam ediyor.

Pek çok kişi için hızlı çözümler geliştiren, bu esnada kaliteli hizmetler de sunan Dr. Dress Clean ekipleri, teknolojik aletler ve makineler konusunda da her zaman en iyi, en son model cihazlar ile işlemlerini gerçekleştiriyor. Dr. Dress Clean’in sahibi Sercan Avcı, çalışma alanında fonksiyonel ve yeni makinelere yer veren işletme, bu şekilde iyi ve hızlı hizmetler ürettiklerini söylüyor.

Müşterilerine konfor sağlıyor

Kapıdan teslim alıp yine kapıda ürün teslimi yaparak müşterilerine konfor ve rahatlık sağlayan firma, sağlık dostu yöntemleri takip ederek çalışmalarını sürdürüyor.

Organik kuru temizlemede oldukça iddialı

Sektöre yenilik ve kalite getiren Dr. Dress Clean kuru temizleme firması, özellikle de organik kuru temizleme yöntemleri ile ciddi anlamda başarılı işler çıkartıyor. Kıyafetleri kimyasal madde kullanmadan temizleyen ve bu noktada özenle hareket eden firma, aynı zamanda her kıyafetin temizliği esnasında yıkama talimatlarına göre işlemleri sürdürüyor.

Kıyafetlerin sürekli olarak tene ve vücudun çeşitli yerlerine temas etmesi nedeni ile temizlik aşamalarında özellikle titiz davranan firma, aynı zamanda çevreyi korumak için de kimyasal maddeleri işlemler sırasında kullanıyor.

Dr. Dress Clean kaliteli hizmetler sunuyor

Kuru temizleme alanında 40 yıllık deneyim taşıyan Dr. Dress Clean, profesyonel yaklaşımları ve sunduğu avantajlar ile de adından söz ettiriyor. Söz konusu avantajlar ise oldukça cazip. Kuru temizleme işlemlerinde asla kimyasal madde ve kanserojen etkili madde kullanılmıyor. Bu şekilde kişilerin sağlığı korunurken, çevre dostu bir yaklaşım da sergileniyor. Her bir parça kıyafet, üzerindeki yıkama talimatı uyarısı baz alınarak işlem görüyor. Bu şekilde aykırı hiçbir işlem yapılmaz ve kıyafetler korunuyor. Organik yıkama işlemleri ile yeni nesil kuru temizleme faaliyetleri sürdürülüyor. Zor lekeler ve çıkması neredeyse imkansız olan izler için pratik ve sağlıklı çözümler uygulanıyor. Uygun fiyat ve hızlı ürün teslimi fırsatları sunuluyor. Kıyafetler evden ve iş yerinden alınarak, tekrar eve ya da iş yerine teslim ediliyor.

Merkez Mah. Şehit Mithat Yılmaz Cad. No:55/B 34450 Sarıyer

0212 271 00 72

Açılış: 09:00 Kapanış: 20:00

(Pazar günü kapalı)

www.drdressclean.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir