ManşetSektörel

HERBALİFE ile SAĞLIKLI AKTİF YAŞAM

SARİYERGAZETESİ.COM

Gülen Yüzler Kilo Kontrol Merkezi, Sağlıklı Beslenme Danışmanı Gülten Süt Sarıyerlileri Herbalife ile sağlıklı yaşama davet ediyor.

Sağlıklı Beslenme Danışmanı Gülten Süt, sağlıklı yaşam için Herbalife ile tanıştığı günden bu yana hedeflerine kavuştu. Herbalife ürünleri ile yüksek kilolarından kurtulup 67 kilo olan Gülten Süt danışanlarına dade sağlıklı yaşam kapılarını açtırmak istiyor.

30 senedir Sarıyer’de yaşayan Sağlıklı Beslenme Danışmanı Gülten Süt, Herbalife ile değişen yaşamını şöyle anlatıyor; “İlk 1 ayda 12 kilo verdim. Sağlığımı yüksek kilolar nedeniyle bozduğum için kilo verdikçe sağlığım da düzelmeye başladı. Ürünleri daha uygun edinebilmek için sponsorlarımla tanıştım. Onların desteğiyle de ben kendimi bu işin içinde buldum. Benim burada amacım para kazanmak değil, ürünün bana verdiği sağlıklı yaşamı ben de insanların hayatına dokunarak anlatmak ve mutlu etmek istiyorum. Mümkün olsa ve herkes evine bir “Herbalife” sokabilse diyorum. Sarıyer’de 450 kişiye ulaştım. Herkesin istediği sonuca ulaştıktan sonra da Herbalife ürünlerini hep hayatlarında tutmalarını tavsiye ediyorum. Yani bir yaşam tarzı haline getirebilmeliler. Herbalife ürünlerini kullanırken spor olarak özellikle yürüyüş yapılırsa daha hızlı sonuç alınabilir. 10 günde bir danışanlarımın vücut endeksine bakıyorum. Güzel sonuçlar aldığı danışanların buradan mutlu ayrılması beni mutlu ediyor. Yaza fit çıkalım. Herbalife’ı kullanmaya hiç düşünmeden karar verebilirler. Sarıyer halkına hizmet vermekten mutluluk duyuyorum. Burada gülen bir yüz onları bekliyor.”

Ücretsiz vücut analizi yapılıyor

Gülen Kilo Kontrol Merkezi haftanın 6 günü 09:00-19:00 saatleri arası randevulu olarak hizmet veriyor. Ayrıca isteyen herkese ücretsiz vücut analizi de yapılıyor. Sağlıklı kilo kontrolüne nasıl ulaşabilirim, vücudun ihtiyacı olan gıdalar neler, (BM) vücut kitle indeksi, yağ, kas, kemik ve su oranı nedir, kaç olması gerekir, sporcu beslenmesi nasıl olmalıdır sorularına cevap arıyorsanız 36 yıllık tecrübeyle ücretsiz Wellness Analizi de yaptırabilirsiniz. Kilo kontrol programı boyunca takip ve danışmanlık hizmeti de alabilirsiniz.

Şehit Mithat Yılmaz Caddesi No:65

Canlılar Pasajı Sarıyer/İstanbul

Tel: 0530 182 54 12

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir