ManşetSektörel

Kalitede farkın adresi: BABACAN DOĞALGAZ MÜHENDİSLİK

SARİYERGAZETESİ.COM – SEKTÖREL

Babacan Doğalgaz Mühendislik, Sarıyer’de doğalgaz ısı danışma merkezi olarak sektörde uzun yıllardır tecrübelerini müşterilerine sunuyor.

Babacan Doğalgaz Mühendislik’te BOSCH, E.C.A, BAYMAK, VAİLLANT, BUDERUS ve VIESSMANN markaları yer alıyor. Ayrıca İGDAŞ’ın yetkili 7/24 servisi olarak da hizmet veriliyor.

Babacan Doğalgaz Mühendislik, eski kombiyi 250 TL’ye alarak yeni kombiyi peşin fiyatına kredi kartına 9 aya varan taksitlerle veriyor. Ödemelerde kredi kartının yanı sıra SENET ile satış da mevcut.

“Sarıyer’de kalitede güvenilir adresiz”

Babacan Doğalgaz Mühendislik’in sahibi Murat Babacan, “Sarıyer’de uzun yıllardır tecrübeli ekibimizle kaliteden ödün vermeden hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Müşterilerin kombi alırken ya da kurulumu yapılırken firmanın İGDAŞ yetkili numarasını sormaları gerekiyor. Aksi takdirde yetkisi olmayan firmaların güvence vermeden verdiği hizmetlere maruz kalabilirler. Babacan Doğalgaz Mühendislik olarak bizler 7004190 firma yetkili no ile hizmetlerimizi İGDAŞ güvencesiyle sunuyoruz. Kredi kartının yanı sıra senetle de satışlarımız mevcuttur” dedi.

Merkezi kazanlar ve bireysel malzemeleri mühendislik hizmetleri tesisat güvencesi teknik yeterlilikte işçilik projelendirme çalışmaları da yapılmaktadır.

Kampanya dahilinde makineli-kimyasal temizlik, tesisat-radyatör temizliği, doğalgaz kaçak kontorlü ve kombi altı filtrelerin temizliği için maksimum 120 metrekare yerler için 300 TL’lik bir kampanya mevcut. Kombi radyatör temizleme kimyasalı, kombilerde, merkezi kalorifer sistemlerinde, kat kaloriferlerinde, yerden ısıtma sistemlerinde, tüm petek ve radyatörlerde, boiler ve eşanjörler, tüm kapalı devre ısıtma sistemlerinde güvenle kullanılıyor.

Babacan Doğalgaz Mühendislik

Murat Babacan

0532 241 91 51

0554 492 79 65

babacandogalgaz@gmail.com

Ortaçeşme Cad. No: 23

Sarıyer7İstanbul

Tel: (0212) 271 99 48

Fax: (0212) 271 99 49

Bir yorum

 1. BABACAN DOĞALGAZ MURAT BEYİ TAKTİR EDİYORUM
  BÖLGESİNE HAKİM
  MÜŞTERİ MENMUNİYET ODAKLI
  BÜYÜK PROJELERDE İMZASI OLAN
  UYGUN FİYAT DOĞRU ÇÖZÜM ORTAĞI
  GÜVENİLİR BİR FİRMA

  DURMAK YOK TAM YOL İLERİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir