MagazinManşet

Kasım ayında burçları neler bekliyor?

SARİYERGAZETESİ.COM – ASTROLOJİ

Ünlülerin Yaşam Koçu Hatice Ersöz, Kasım ayında burçları neler bekliyor Sarıyer Gazetesi’ne özel yorumladı.

İşte Ersöz’ün Kasım 2018 burç yorumları

KOÇ: 24 Ekim’de Boğa burcunda olan Dolunay, 7 Kasım’a kadar devam ettiğinden, Koç burçları oldukça gergin hissedebilirler kendilerini, ilişkilerde oldukça sorunlu ve karışık bir süreçte görünüyorlar. Maddi konularda çok kötü olmayan Koç’lar, Kasım ve Aralık’ta şans Koç’larda olacak, şüpheci ve sezgileri, algıları bu aralar oldukça güçlü.

BOĞA: Dolunay etkisinde olan ve bu döngüyü ruhsal olarak ağır yaşayan Boğa’lar, yine Kasım’daki yeni ay döngüsüyle rahatlayacaklar. Şu sıralar her şeyden şikayetçi ve memnuniyetsiz olan Boğa burçlarında ticaretle alakalı, yeni girişimlerle alakalı kararları konusunda acele etmemeleri gerekiyor. 2019’da Boğa burçları oldukça şanslı olacaklar. Kasım ve Aralık döngüsü çok rahat değil Boğa burçları için.

İKİZLER: Kuvvetli aşka ihtiyaç duyuyorlar ve kimsenin onları anlamadığını düşünseler de kara sevdaları isterler. Bu dönem aradıkları aşkı bulduklarını söyleyemem ama maddi ve ticari konularda oldukça atılımcı ve karlı olmalarının mükâfatlarını bu aylarda alacaklar. Bitişler ve başlangıçlar konusunda kararlı olacaklar, ilgi ve övgü aldıkça kendilerini daha iyi hissedecekler. Sıkıldıkları ilişkilerin bitmesi konusunda net olacaklar, İkizler duygusal yorgun içindeler.

YENGEÇ: Maceracı ve çekim gücü yüksek. Enerjileri dış etkenlerden çok çabuk düşüyor, her eve bir Yengeç lazım aslında, kendini yönetemese de başkalarına akıl verme ve yönlendirme konusunda oldukça baskıcı olabiliyorlar. Ama iyi bir dinleyici ve genelde uzun vadeli ilişkiler konusunda istikrarsızdır, sevildiğini hissetmeyen Yengeç grubunu elde tutmak zordur aslında. Bu ay 7 yengeçler daha pozitif ve yenilikçi, olumlu teklifler konusunda şanslı olacaklardır. Yengeçlerle zıtlaşmamakta yarar vardır.

ASLAN: Evet gelgelim Aslan gurubuna, çekici ve güvenilir. Tabi karşısındaki ilişkiden emin olduğu sürece yine Kasım ayında kendi kararları konusunda ısrarcı olacaklar, ikilemler çok yaşıyorlar ve Aslan’ları ikna etmek gerçekten zor olabiliyor. İlgi ve üstün bir aşka ihtiyaçları var, bu aralar çok duygusal, yönetici olma takıntıları Aslan gurubunu yalnızlığa itebilir. Duyguları başka davranışları bambaşkadır. Ticari konularda başarılı ve eyer emir altında ise istikrarlı ve disiplinlidir, canını isteyin verir yeter ki güvensin, Aslan bu ay baya duygusal.

BAŞAK: Acayip çalışkan bir burç olan Başak’lar huysuz ve geçinilmesi zordur. Titiz ve aklını kullanmakta üstüne yoktur. Sıkıcı ve idealist bir yaşam tarzına sahip, bu ay Başak burçları gayet iyi bir noktada, emeklerinin karşılığını toplayacaklar, yatırımlar ve hayata dair her konuda yaptırımcı olacaklar. Ama yine de temkini elden bırakmazlar, anne ve baba kavramı çok yüksek, bu aralar sevdiklerine değerli vakitler ayırabilir ve gönül bağlarını kuvvetlendirebilirler.

TERAZİ: Kasım ayına Terazi burçları oldukça verimli girecekler, senenin kalan son iki ayı bu gruba şans ve bolluk, bereket getirecek, sabit fikirden uzak olan ve çoğu zaman kendilerinden dahi sıkılan Terazi burçları cesur hamleler yapacak ve özgüvenleri tavan yapacak, tabiatı gereği sıcakkanlı, sevecen ve dost canlısı olan Terazi’ler pozitif bir yörüngeye gireceklerdir.

AKREP: Evet gel gelelim Akreplere, Jüpiter gezegenin Akrep’e geçişi, diğer burçlarında rahatlamasına neden olacak olsa da, Jüpiter’in en yoğun tesirini, asabiyeti ve adalet yönüyle ve doğrucu tavrıyla bu burç mensupları çok pozitif etkilenecekler, Jüpiter gezegeni, özgürlük, abartı, tutkulu ve maceraperest özelikler katması yanında, akreplerin hayatlarında ciddi güzel oluşumlar ve maddi manevi değişimler olacaktır, çözüme ulaşamamış tüm sorunlar bu dönemlerde zafere ulaşacaklar.

YAY: Kasım yayların şans kapılarının açılması demek olacak, Akrep’e gelen Jüpiter ve Aralık’ta Merkür’ün yay burcundan hızını azaltması yay burçlarını oldukça rahatlatacak, ezber bozan yaylar, tabiatı gereği yönetici gezegeni Jüpiter olması nedeniyle, hiperaktif insanlar olup, çılgın ve çapkın yönleriyle ün salmışlardır, yayların özgürlüğüne müdahale etmediğiniz ya da samimi ve dürüst davrandığınız sürece en güvenilir insanlardandır. Aşk hayatları oldukça karışık olan Yay’lar çok yakında yeni ilişkileri deneyecekler ve eski ilişkilerini gözden geçirmeye gerek duymadan farklı ve maceralara atılacaklardır, ilgi alanı çabuk değişen yaylar, her konuda iddialı ve abartılı olmaktan kaçınmayacaklardır. Takdir toplayacakları yeni işler ve teklifler kapıda diyoruz.

OĞLAK: İnatçı ve çok alıngan yönleri olduğundan, Kasım ayında faydalı işlerde istikrar sağlayacaklar ve çalışmaktan asla vazgeçmeyen oğlaklar. Lüks ve maddiyat çıtasına önem verirler, şıklık ve titizlik onlar için vazgeçilmezdir, ukala görüntüleri sizi aldatmasın, hâkim oldukları konular karşısında taviz vermezler. Bu aylar Oğlak burçlarının çoğu konularda her daim bir alternatif üreterek rahatlayacakları aylarıdır, sırt tutulmaları ve boyun tutulmaları çok olabilir çünkü enerjileri harika, fiziki yapıları dikkat çekecek ve uzun zamandır aradıklarını bulamamaktan yakınan Oğlak’lar yeni ilişkiler konusunda ısrarcı olacaklar ve yanlarında güçlü insanlar ve güzel çevre olmasını istiyorlar. Bir de aşırı kıskanç noktaları olmasa gayet her şey yolunda olacak, tâbiatı gereği konuşkan ve çabuk sinirleniyor ve kişilerin kendilerine itaat etmesini çok sağlayabilirler.

KOVA: Uzun zamandır birçok sıkıntılara maruz kalan Kova’lar, evlilik ve ilişkilerde çok ciddi sorunlar yaşadılar. Halen belirsizlik yaşayan Kova’lar bu ayın ortasına kadar ciddi net dönemler ve güzel haberler alacaklar, değer ve kabul görecekler ve yanı sıra gizli hayranlar ortaya çıkabilir ve maddi toparlanmalar yaşayacaklar, istediğinde kontrollü olabilirler, hafızaları çok kuvvetli. Bu sene çok haksızlıklara uğrasalar da yıkılmadılar ve daha güçlü savaşacaklar sorunlarla ve çok yakında bekledikleri huzura ulaşacaklar, aşk ve ayrılık acısıyla çok iyi baş eden Kova’lar tam bir savaşçıdır aslında… Nefretini kazandıysanız vay halinize.

BALIK: Evet Balık bu ay melankoli ve hayalperest olsalar da kendilerinden başkalarına zararları dokunmaz, istediğinde çok zeki ve hareketli olan balık burçlarını bu ay daha net bakış açısında görüyoruz, çoğu balıklar fedakar ve çok çalışkan olsalar da, Neptün’den kötü etkilenen balıklar oldukça temel olurlar ve aşk hayatları gizemlidir, yaşadıkları partnerleri olsa da düşündükleri ilişki anlayışı ve hayali sevgileri olabilir. Ev ve iş ya da kariyer değişimleri var. Kalan aylarda ve oldukça bereketli bir aya girdiler diyebiliriz. Ruhsal yalnızlıkları son bulacak ve değişim için ilk adımlarını atmaya başlayacaklardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir