ManşetSektörel

Kuru temizlemenin güvenilir adresi: Natural Dry

SARİYERGAZETESİ.COM

Sarıyer’de kurulduğu ilk günden bu yana “fayda” sağlamak için çalışan Natural Dry, müşteri odaklı, yaratıcı, uygun maliyetli ve yüksek kaliteli proje ve ürünleriyle sektöre öncülük ediyor.

Kuru Temizleme ve yıkamanın güvenilir adresi Natural Dry, kıyafetlerinizi evinizden alıyor, temizliyor, ütülüyor ve evinize bırakıyor.

Zor lekelere en doğru işlem uygulanıyor

Natural Dry, kuru temizlemedeki tecrübesi ve işini sevgiyle yapan uzman personel denetiminde zor lekeler için en doğru leke çıkarma işlemini sunuyor. Natural Dry’da çamaşır kurutma makinelerinde kullanılan nem sensörleri sayesinde ürün üzerindeki nem oranı sensörler yardımı ile otomatik olarak hesaplanarak doğru kurutma süresiyle maksimum yumuşaklık elde ediliyor. Ayrıca ev tekstillerinde de müşterilerinin yanında olan Natural Dry, perde, yorgan battaniye ve çeyizlik masa örtülerini ilk günkü gibi temizleyerek teslim ediyor.

Hizmette Avrupa standartları

Tamamı yeni ve son teknoloji ile üretilmiş yıkama, kurutma, ütü ve kuru temizleme makineleri ile Avrupa standartlarında çevreye duyarlı yıkama kimyasalları kullanılarak, ultraviyole destekli arıtma yaparak yıkama yapan Natural Dry kuru temizlemede tamamı alanında eğitimli ekibi ile en iyi hizmeti sunmanın garantisini veriyor.

Uzman kadrosu aracılığıyla network ağı içerisindeki sağlık alanı ve sosyal alanda birçok anlaşmalı kurumla birlikte ortak projeler yürütüyor. Ayrıca farklı hizmet alanlarında faaliyet gösteren şirketleriyle entegre hizmet paketleri ve ürünleri geliştiriyor.

Natural Dry’ı neden tercih etmelisiniz?

Natural Dry, inovatif temizlik çözümleri ve sosyal sorumluluk bilinciyle doğa dostu temizlik kimyasalları kullanıyor. Öte yandan adil fiyatlandırma politikasıyla optimum hizmeti sunuyor. Vaktiniz yoksa tablet, telefon ya da bilgisayarınızdan online sipariş de verebilirsiniz. Tüm kadrosu alanında uzman kişilerden oluşan Natural Dry, işlem sonrası tekstil ürünlerini müşterilerinin evine ve iş yerine teslim ediyor. Kuru temizlemeden ütüye bireysel ve kurumsal ihtiyaçlara cevap veren Natural Dry organizasyon ve catring firmalarına da profesyonel çözümler sunuyor.

Natural Dry’daki hizmetler neler?

Natural Dry gelinlik, abiye, yorgan, battaniye, çamaşır, ütü, her renk kumaş boyama, deri boyama, her türlü giysi yıkama ve temizleme işleri üzerine hizmetler veriyor. Ayrıca çamaşırhane, kuru temizleme, ütü evi, çamaşır yıkama, ütücü, toplu ütü, yorgan yıkama, battaniye yıkama, havlu yıkama, nevresim takımı yıkama gibi hizmetler sunuyor.

Sektörü içerisinde sürekli kendisini yenileyerek müşterilerine her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olan Natural Dry müşterilerinin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyor. Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firma, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke ediniyor.

Natural Dry’ın, yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadrosu sayesinde en yeni teknolojileri bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor.

Neden kuru temizleme yapılmalıdır

Natural Dry’ın yetkilisi Gülcan Çiftçi, kıyafetlerde neden kuru temizleme yapılmasıyla ilgili ise şunları söylüyor; “Santrifüjlü makineler, direkt güneşte kurutma ve ütüleme giysilerinize zarar vererek ömrünü kısaltır. Ayrıca geleneksel yöntemlerle yapılan temizlik işleminin yeterli hijyeni sağlaması mümkün değildir. Yünlüler keçelenmeye ve sararmaya eğilimlidir. Pamukluların renkleri dayanıklı değildir. İpeklilerde lekelerin çıkması çok zordur ve ütülenmesi risklidir. Asetat, rayon ve viskozlar kolayca deforme olur yanabilir. Astarlı giysi ve eşyaların elde ve makinede yıkanması risklidir, deforme olabilir. Bu nedenle Natural Dry işinin uzmanı ekiplerimizce yapılan kuru temizlemeyle müşterilerimize yüzde yüz memnuniyet sağlıyoruz.”

Adres : Maden Mah. Kızılelma Sokak C/2 Sarıyer/İstanbul

Tel: 0212 342 03 30

Gsm: 0536 796 03 30

Gsm: 0536 420 83 66

Yetkili Kişi: Gülcan Çiftçi

E – Posta: info@naturaldry.com.tr

www.naturaldry.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir