ManşetSektörel

Liseliler Çay Bahçesi’nde keyif sizi bekliyor

SARİYERGAZETESİ.COM – SEKTÖREL HABER 

20 yıldır hizmette kaliteden ödün vermeyen Liseliler Çay Bahçesi, genişlettiği zengin menüsü ve güler yüzlü ekibiyle müşterilerini bekliyor.

Sarıyer Lisesi Mezunları Derneği Başkanı Ali Tuncer Hulagu; Sarıyer Lisesi Mezunları Derneği’ne ait olan işletmenin tüm gelirinin ihtiyaç sahibi öğrenciler için kullanıldığını belirtti. Hulagu, “Liseliler Çay Bahçesi mutfağını büyüttük. Müşterilerimiz muhteşem manzaramızda keyif sürerek aynı zamanda birçok lezzeti de oldukça uygun fiyata tadabileceklerdir.  Sağ olsun AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Salih Bayraktar İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) ile irtibatımızı sağlayarak gerekli izinleri almamızda büyük destek oldu. Böylece kış hava şartlarına uygun kapalı alanlar da oluşturduk. Mutfağımıza Norveç uskumrusu, palamut, çinekop, kalamar ve midye girmesiyle birlikte menümüz oldukça genişledi” dedi.

250 kişilik müşteri kapasitesine sahip olan Liseliler Çay Bahçesi, 08:00- 24:00 saatleri arasında hizmet veriyor. Balık ekmek 10 TL’den, balık menü ise 35 TL’den satışa sunuluyor. Liseliler Çay Bahçesi’nin menüsünde tost çeşitleri, kahvaltılar, sahanda yumurta, çorba çeşitleri, mantı, ızgara, balık çeşitleri, meşrubatlar, sıcak içecekler ve tatlılar yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir