ManşetSektörel

Mc Royal’de eşsiz lezzetler sizi bekliyor

Sarıyer Gazetesi WhatsApp haber hattı!

SARİYERGAZETESİ.COM – SEKTÖREL HABER

Sektörde 24 yıllık serüveniyle Sarıyer Merkez’de aranan kaliteli lezzetlerin adresi olan MC Royal hizmet kalitesini arttırmaya devam ediyor.

Deneyimli ve güler yüzlü ekibiyle hizmet veren Mc Royal’de pasta, tatlı tuzlu kurabiye, kanepe, ekmek, pide, simit ve daha pek çok çeşit her gün müşterilere taptaze olarak sunuluyor.

Mc Royal’i ortaklarıyla birlikte işleten Adil Yıldız , her gün taze olarak hazırladıkları ve Sarıyerli müşterilerin de yıllardır müdavimi olduğu lezzetleri üretirken oldukça titiz çalıştıklarının altını çizerek şöyle konuştu; “Mc Royal’deki tüm ürünlerimiz hijyenik ortamda üretiliyor. İmalathanemiz de herkesin görebileceği şekilde halka açık olarak çalışıyor. Pasta, kurabiye ve tüm ürün çeşitlerimizde kullandığımız unlar markalı ve kalitelidir. Ekmek ve pidelerimizde ise gramajlarımız asla eksik olmaz hatta genellikle bile fazla olur. Sarıyer’de pide fiyatları da artan maliyetlere bakılırsa uygundur.”

Mc Royal’in işletmecisi Murat Yıldız ise özel günler için taleplerin de oldukça fazla olduğunu söylüyor. Doğum günü, sünnet, düğün ve nişan gibi organizasyonlar için pasta, kurabiye ve kanepe gibi siparişler de alınıyor.

Adres: Sarıyer Deresi Sokak No: 22/A Sarıyer

Tel: (0212) 242 67 50 – 242 41 65

 

Daha fazla göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler