ManşetSektörel

Organizasyonların sultanı: Salon Hanzade

Sarıyer’de seçkin organizasyon mekanlarının başında yer alan Salon Hanzade, Mado lezzet kalitesiyle müşterilerine hizmet sunuyor.

SARİYERGAZETESİ.COM – RUKİYE AY

Sarıyer’de 2011 yılında kurulan Mado’nun içerisinde yer alan Salon Hanzade’de kına, nişan, düğün ve toplantı yemekleri, doğum günü organizasyonları, parti davetleri ve sünnet düğünü için uygun seçenekler sunuluyor.

Mado’da hizmet veren, işine hakim ve sektörü bilen çalışanlar Salon Hanzade’de de aynı standartlarda hizmet veriyor. Kalite anlayışına çok önem verilen salonda kullanılan tüm ürünlerin lezzeti Mado kalitesinde ve hiçbir ürün dışarıdan tedarik edilmiyor. Mado’nun kendi mutfağında günlük olarak taze üretim yapılıyor ve organizasyonlarda sunulan pastalar Mado Merkez’den geliyor.

Mutluluk dolu günlere Salon Hanzade ayrıcalığıyla adım atmaya hazırlanan tüm çiftler için organizasyonlarda A’dan Z’ye kadar her ince detay planlanıyor.

“Mutlu günleri için en mükemmel organizasyonları hazırlıyoruz”

Sarıyer Mado ve Salon Hanzade’nin işletmecisi olan Hürrem Balık Gemci yaptıkları hizmetleri şöyle anlatıyor; “Kına, nişan ve düğün yemekleri başta olmak üzere tüm organizasyonlarımızda oturma düzeninde 110 kişilik kapasitemiz var. Onun dışında kokteyl olarak da 200 kişiye kadar hizmet veriyoruz. Salon içerisinde ses sistemi var. Özellikle kına organizasyonlarımız oldukça revaçta ve tüm hizmetler paket halinde satın alınabiliyor. Kampanya dahilinde kına tahtını da ücretsiz olarak veriyoruz. Yaz dönemi organizasyonlar bakımından yoğun bir aydayız. Salonumuzda kırmızı, gold, mor, fuşya ve mavi olmak üzere farklı renk alternatiflerimiz var. Salon Hanzade ayrıcalıklarıyla mutlu geleceklerine adım atacak olan çiftlerimizin randevu alıp 2- 3 ay öncesinden salonu görmeleri gerekiyor. Çünkü organizasyonlarımız çok yoğun olarak devam ediyor. Nişan, kına ve düğün yemekleri için 19:00-23:00 saatleri arasında; doğum günü, baby shower ve sünnet düğünü ise gündüz saatlerinde hizmet verebiliyoruz. Kına organizasyonlarında damat ve erkek arkadaşları salon içine dahil edilmese de yakında olması isteniyor. Bizler de burada Mado kısmında onları ağırlıyoruz. Böylece organizasyon dışında da kalmıyorlar. Mado’nun lezzet kalitesiyle hizmet veriyoruz. Salonumuzun Mado’dan ayrı bir girişi de var. Müşterilerimize vale hizmeti de veriyoruz. Yeni açılışını yaptığımız Mado Çocuk Kulübü de organizasyon salonunun içinde yer alıyor ve davetler sırasında çocuklar da sıkılmadan eğlenebiliyorlar. Aynı zamanda terasta oturan anne babalar da kulüpte etkinlik halinde olan çocukları ekranlardan izleyebiliyorlar.”

Ramazanda iftarda ve sahurda Sarıyer Mado’dayız!

Ramazan ayında iftar için farklı menü alternatifleri sunuluyor. Ayrıca sahur davetleri de yapılabiliyor.

Hürrem Balık Gemci kimdir?

Sarıyer Mado ve Salon Hanzade’nin işletmecisi Hürrem Balık Gemci, İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu. Üniversite hayatından sonra 1 yıl da İngiltere’de konu üzerine eğitim aldı. Sektör konusunda yaklaşık 10 yıllık bir deneyime sahip olmakla birlikte gıda sektöründe çok sayıda eğitim sertifikaları var. Organizasyonun her aşamasında ve her konuda bilgi sahibi bir kadın işletmeci olarak başarılı kariyeriyle farkını ortaya koyuyor.

SALON HANZADE

Bilgi ve Rezervasyon: 0546 218 02 12

Merkez Mah. Mesarburnu Cad. No:2 Sarıyer / İstanbul

Gsm: 0546 218 02 12 Tel 0212 218 02 18

www.sariyermado.com

instagram: hanzadedeyiz

info@sariyermado.com

Daha fazla göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler